Porady stylistki

Uliczna metamorfoza za 25 zł! Jak to jest możliwe? Zobaczcie!

Porady stylistki

Uliczna metamorfoza za 25 zł! Jak to jest możliwe? Zobaczcie!

Michał Nobis wraz ze stylistką Malwiną Wędzikowską przeprowadzili wielką uliczną metamorfozę. Wszystkie ubrania, które wykorzystała w swej pracy Malwina, pochodziły z lumpeksu. Zobaczcie efekt.

Metamorfoza na wagę ...złota

Malwina razem z Michałem zatrzymali w centrum Warszawy trzy osoby. Dwie kobiety i jednego mężczyznę. Każda z zaczepionych osób nie była pełni zadowolona ze swojego wyglądu i chętnie poddała się metamorfozie.

  • Pierwsza bohaterka była ubrana w koszulkę, legginsy i kardigan. Malwina postanowiła odmienić wizerunek Moniki i przygotowała dla niej kwiecistą sukienkę oraz klapki na obcasie. Jej całą stylizacja kosztowała 24 zł.
  • Druga bohaterka, która do metamorfozy przyszła ubrana w pasiastą koszulę z długim rękawem i w jeansach, zza parawanu wyszła w eleganckich szortach, białej koszuli i błękitnym żakiecie. Jej cała stylizacja kosztowała 55 zł.
  • Jedyny mężczyzna, który zgodził się na metamorfozę w naszym programie, zza parawanu wyszedł jako elegancki pan w koszuli i kamizelce. Stylizacja kosztowała 90 zł.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0