Porady stylistki

Uliczna metamorfoza za 25 zł! Jak to jest możliwe? Zobaczcie!

Michał Nobis wraz ze stylistką Malwiną Wędzikowską przeprowadzili wielką uliczną metamorfozę. Wszystkie ubrania, które wykorzystała w swej pracy Malwina, pochodziły z lumpeksu. Zobaczcie efekt.

Metamorfoza na wagę ...złota

Malwina razem z Michałem zatrzymali w centrum Warszawy trzy osoby. Dwie kobiety i jednego mężczyznę. Każda z zaczepionych osób nie była pełni zadowolona ze swojego wyglądu i chętnie poddała się metamorfozie.

  • Pierwsza bohaterka była ubrana w koszulkę, legginsy i kardigan. Malwina postanowiła odmienić wizerunek Moniki i przygotowała dla niej kwiecistą sukienkę oraz klapki na obcasie. Jej całą stylizacja kosztowała 24 zł.
  • Druga bohaterka, która do metamorfozy przyszła ubrana w pasiastą koszulę z długim rękawem i w jeansach, zza parawanu wyszła w eleganckich szortach, białej koszuli i błękitnym żakiecie. Jej cała stylizacja kosztowała 55 zł.
  • Jedyny mężczyzna, który zgodził się na metamorfozę w naszym programie, zza parawanu wyszedł jako elegancki pan w koszuli i kamizelce. Stylizacja kosztowała 90 zł.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0