Moda i Uroda

Księżna Kate zachwyca w kwiatowej sukience w dniu rocznicy ślubu. Jej stylizacja jest warta blisko 50 tys. złotych

Moda i Uroda

cover video/x-news

Księżna Kate i książę William obchodzą już 10. rocznicę ślubu. Z tego powodu para opublikowała w mediach społecznościowych pamiątkową fotografię. Fanki momentalnie zwróciły uwagę na kreację księżnej Cambridge. Wiemy, gdzie i za ile ją kupiła.

Styl księżnej Kate

Ciężko uwierzyć w to, że minęło już 10 lat od momentu, gdy Kate Middleton została księżną Cambridge. Już wtedy, w piękny wiosenny, dzień zachwyciła w opactwie Westminster swoją suknią od Alexandra McQueena, która przeszła do historii jako jedna z najsłynniejszych ślubnych stylizacji wszechczasów.

Od tamtej pory Kate niejednokrotnie inspirowała nie tylko Brytyjki, ale i kobiety na całym świecie swoimi zestawami. W branży fashion pojawiło się nawet pojęcie "efektu Kate", ponieważ po publicznym wystąpieniu księżnej w danym looku, poszczególne elementy jej garderoby błyskawicznie znikały ze sklepów. Stała się ikoną stylu i choć niektórzy utrzymują, że jej stylizacje są zbyt zachowawcze, bardzo rzadko zdarzają jej się modowe faux pas.

Rocznica ślubu Kate i Williama

29 kwietnia 2021 roku mija 10 lat od momentu, kiedy Kate i William wzięli ślub. Z tego powodu opublikowali w swoich mediach społecznościowych dwa portrety wykonane w Pałacu Kensington. Szczęśliwi rodzice trójki dzieci do fotografii pozują sami i choć zazwyczaj ograniczają publiczne okazywanie uczuć do minimum, na zdjęciach tulą się do siebie z uśmiechami na twarzy.

Wiele kobiet natychmiast zwróciło uwagę na kreację księżnej. Kate bowiem ma na sobie delikatną wiosenną sukienkę z prześwitującymi rękawami. Szczupłą sylwetkę podkreśla wiązanie w talii, natomiast dziewczęcości dodaje kwiatowy print na błękitnym tle. Dół kreacji zdobią dodatkowo drobne groszki, co sprawia, że całość nie wygląda nudno.

Okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy księżna ma na sobie tę stylizację. Pojawiła się już w niej podczas podróży do Pakistanu w 2019 roku. Model sukienki "Avery" pochodzi od marki Ghost i kosztuje 195 funtów, czyli równowartość 1030 złotych. Oczywiście kreacja jest już wyprzedana. Look uzupełniła naszyjnikiem Daisy Heritage Pendant, który jest wart 47 tys. złotych. Co ciekawe, na kolczyki od tego kompletu trzeba wydać aż 99 tys. złotych.

Kate Middleton zachęca dzieci i ich rodziców do wyrażania siebie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości