Horoskop

Sen o jabłkach, czerwonych, zielonych, zgniłych - co mówi? Znaczenie w senniku

Horoskop

Aktualizacja:
Ocet jabłkowy i jabłka na stole

We śnie jabłka mogą pojawiać się pojedynczo, wisieć na jabłoni lub być zrywane – wszystko to należy brać pod uwagę przy interpretacji snu.

W sennikach istnieje masa interpretacji snów o jabłkach. W marzeniach sennych owoce te często pojawiają się pod różną postacią – czasem są dojrzałe i prezentują się niezwykle apetycznie, innym razem mają zieloną skórkę i kwaśny smak, zdarzają się także egzemplarze zgniłe. Podczas interpretacji snu warto zwracać uwagę na wszystkie szczegóły związane nie tylko z samym wyglądem jabłek, ale także zachowaniem osób pojawiających się we śnie. Sen o jabłkach może być zarówno zwiastunem dobrych wydarzeń, jak i tych niezbyt przyjemnych. Co zatem oznaczają jabłka według senników?

Wygląd jabłek a znaczenie snu według sennika

Jabłka czerwone to wyjątkowa wróżba. Jeśli owoce są dojrzałe, zdrowe, nieuszkodzone i mają piękny, głęboki odcień, symbolizuje to szczęście w związku małżeńskim, namiętność, pożądanie, przywiązanie i prawdziwe uczucia. Według sennika czerwone jabłka mogą być także dobrą wróżbą w kwestiach zdrowotnych, zwłaszcza jeśli śniący jest aktualnie w nie najlepszej kondycji zdrowotnej. Wkrótce może spodziewać się znacznej poprawy i dobrego samopoczucia.

Żółte jabłka oznaczają, że w najbliższym czasie wzrośnie pewność siebie śniącego, będzie w lepszej formie fizycznej i w dobrym humorze.

Złote jabłko widziane we śnie oznacza, że wkrótce osoby z zewnątrz dostrzegą i docenią umiejętności oraz talenty osoby śniącej. Owoce w kolorze złotym wróżą również nadejście okazji do zmian w życiu zawodowym.

Zielone jabłka, jeszcze nie dość dojrzałe, są ostrzeżeniem przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Być może rozpoczęte ostatnio przedsięwzięcia nie zakończą się sukcesem i przyniesie to negatywne emocje. Dojrzałe jabłka w kolorze zielonym symbolizują z kolei "zielone światło" dla realizacji wszystkich planów. To dobry czas, żeby zacząć spełniać swoje marzenia.

Niedojrzałe owoce są również symbolem przedwczesnego zadowolenia z podejmowanych działań, które ostatecznie mogą być opłakane w skutkach. Warto zachować większą powściągliwość w okazywaniu uczuć i nie cieszyć się, zanim nie pozna się ostatecznych rezultatów prowadzonych przedsięwzięć. Zgniłe jabłka są z kolei interpretowane jako zapowiedź porażki i przeszkód. Mogą symbolizować także fałszywych przyjaciół, którzy czerpią korzyści ze znajomości ze śniącym.

Jabłoń z jabłkami – jak odczytać znaczenie snu?

Dojrzewające jabłka na drzewie są symbolem nadziei i powodzenia. Owoce gotowe do zbioru zwiastują polepszenie się sytuacji materialnej i możliwość znalezienia dodatkowego źródła dochodu.

Sen o jabłkach leżących pod jabłonią to znak, że niedługo odbędzie się jakieś przyjęcie, na którym wszyscy będą się dobrze bawić. W najbliższym czasie warto skorzystać z zaproszenia na spotkanie ze znajomymi.

Kwitnąca jabłoń z jabłkami interpretowana bywa również jako drzewo życia, wieczne szczęście, siła, kobiecość i powodzenie w działaniach.

Jabłka – co dzieje się z nimi we śnie? Interpretacja

Co oznacza sen o jabłkach na targu?

Sen, w którym widzi się jabłka na targu, zwiastuje wiele nowych doświadczeń i przeżyć, choć niekoniecznie przyjemnych. Objawiająca się w marzeniu sennym umiejętność targowania się jest przestrogą, by w realnym życiu decyzje podejmować z większą odpowiedzialnością i po odpowiednio długim namyśle. Najistotniejsze znaczenie dla interpretacji ma jednak sam rodzaj owoców, które znajdują się na targowisku.

  • Długie zastanawianie się nad zakupem jabłek oraz przebieranie owoców oznacza, że nie należy kierować się instynktem. Pora więcej czasu poświęcić na rozsądne i logiczne rozwiązania życiowych spraw.
  • Jabłka leżące na stanowisku obok innych owoców oznaczają, że nadszedł najwyższy czas na podjęcie długo odkładanych decyzji i rozwiązanie problemów.
  • Mycie jabłek wodą świadczy o tym, że niedługo bliska osoba może zostać przyłapana na kłamstwie.
  • Zakup niewielkich jabłek nie wróży udanego życia seksualnego. Prawdopodobnie niedługo któryś z partnerów straci zainteresowanie seksem i będzie unikać zbliżeń.
  • Jabłka sprzedawane na targu w okresie zimowym, zamarznięte lub lekko oprószone śniegiem, są zwiastunem bezpieczeństwa finansowego i uzyskania stabilnego źródła dochodu.
  • Podniesienie jabłek, które upadły na ziemię, to zły znak dla związku. Prawdopodobnie partner już dopuścił się lub niedługo dopuści się zdrady

Zobacz wideo: Dziecko zadławiło się jabłkiem. Pomogli żołnierz i policjanci

Zobacz także:

Drzwi – sennik. Co znaczy, gdy śni nam się np. pukanie do drzwi?

Sennik – co oznacza sen o ojcu?

Sennik: burza. Jak interpretować sen o burzy z piorunami?

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości