Horoskop

Horoskop Merkurji na 2020 rok. Jesteś wśród znaków, którym będzie sprzyjało szczęście?

Horoskop

Aktualizacja:

W ciągu najbliższych miesięcy czekają Nas spore zmiany. Energie i wibracje roku 2020 będą wymuszać wprowadzenie nowego ładu zarówno w życiu jednostek, jak i całych społeczeństw. Na szczęście będą to zmiany reformujące, układające i w szerszej perspektywie budujące, a nie niszczące. Zobacz, co przyniesie nowy rok.

Planety roku 2020

Planeta Roku, którą niewątpliwie jest Saturn będzie zachęcać Nas do zagłębiania się w przeszłość, analizowania losów przodków i poszukiwania odpowiedzi na zagadki sprzed dziesiątek lat a nawet wieków.

Zobacz też: Astrolog Merkurja o zaćmieniu i pełni Wilczego Księżyca. Co przyniesie i na kogo wpłynie najmocniej? >>>

Saturn patronuje dacie 2020 ze względu na władanie znakiem Koziorożca, w którym będzie się działo teraz najwięcej, jak również ze względu na wibrację numerologiczną całego roku czyli ,,czwórkę'' . Dzięki wpływowi tej planety będziemy bardziej skupieni na pracy, na najbliższej rodzinie, na zapewnieniu sobie poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizacji.

Inne układy planet, również skupione na żywiole ziemi przyniosą restrukturyzację systemów władzy oraz zakończenie wieloletnich, uciążliwych procesów sądowych. Możemy liczyć na wyjaśnienie kryminalnych zagadek z przeszłości i dzięki nowej świadomości uwolnimy się od zalegających ciężarów.

Rok 2020 przyniesie konstruktywną, efektywną pracę i położy nacisk na relacje międzyludzkie. Będziemy bardziej chętni do utrzymywania związków w realnym, a nie wirtualnym świecie. Statystycznie odnotujemy więcej zakładanych rodzin. Postawimy na stabilizację w związkach, zauważymy powrót do tradycyjnego modelu małżeństwa. Będzie budowanych więcej własnych domów, co spowoduje spowolnienie na rynkach deweloperskich w marcu. Niestety możemy się spodziewać zwiększonej ilości silnych trzęsień ziemi oraz liczne wybuchy wulkanów . Na szczęście zaczniemy bardziej doceniać, szanować i dbać o Matkę Ziemię, co wpłynie na powstanie wielkiego, światowego ruchu ekologicznego rolnictwa

Najważniejsze okresy w 2020 roku

Rok 2020 będzie wyjątkowo ważnym rokiem dla całej ludzkości, w którym możemy spodziewać się konstruktywnej zmiany i wzrostu świadomości.

Najważniejsze okresy to czas od połowy do końca stycznia, końcówka kwietnia i początek maja, oraz grudzień 2020 roku.

Horoskop 2020 - BARAN

W Twoim znaku od końca stycznia, prawie do listopada będzie przebywać Lilith – Czarny Księżyc. To astrologiczne ciało nie wpływa zbyt dobrze na sprawy związane z partnerstwem, dlatego możesz czuć się trochę niepewnie na tym gruncie. W Twoim otoczeniu będą pojawiać się dziwne osoby, o tajemniczej przeszłości, które mogą mieć na Ciebie zły wpływ. Na szczęście sytuację uratuje Twój instynkt samozachowawczy. Dzięki niemu uda Ci się korzystnie wyjść z opresji i zrealizować partnerskie plany, pomimo przeszkód ze strony osób trzecich.

Najlepszy pod kątem finansowym będzie dla Ciebie czas od końca czerwca 2020 do grudnia .

Wtedy zawita do znaku Barana Twój opiekun czyli Mars, który nie opuści Cię w potrzebie i będzie Cię wzmacniał, aż do końca roku. Oprócz przeżywania silnych uczuć, Barany z ostatniego dekanatu będą mocno pracowały i uczyły się odpowiedzialności za siebie i innych. Twoje szanse to przebranżowienie, koniec kłopotów urzędowych i wygrana w sądzie . Trudności na 2020 to sytuacje w których będziesz ,,raz na wozie, raz pod wozem'', niestabilność emocjonalna, częste niespodzianki, przeprowadzki oraz kłopoty przez femme fatale. W kwestiach zdrowotnych tradycyjnie zwróć uwagę na ciśnienie i dziwne bóle głowy.

Horoskop 2020 - BYK

Prawie do końca roku w Twoim, ziemskim żywiole będzie przebywać Jowisz, który wraz z Plutonem, stworzy bardzo sprzyjający dla Twojej pracy klimat . Będziesz miał wiele intratnych propozycji i korzystny pod względem rozwoju zawodowego okres. Wyjątkiem są Byki z urodzone od 20 do 26 kwietnia, które nie będą mogły sobie znaleźć miejsca i muszą liczyć się z przeprowadzkami i zmianami stanowiska. Będziecie testować kolejne firmy, aż znajdziecie idealną. Nie martwcie się, to chwilowe zawirowania okaże się, że wyjdą Wam na dobre. Pobyt Urana w Waszym znaku doda trochę krewkości, pazura i nieprzewidywalności zazwyczaj zbyt flegmatycznym Byczkom. Co dziwne, przyziemne i trzeźwo myślące Byki zaczną się interesować ezoteryką i astrologią.

W 2020 masz przed sobą szansę na budowę własnego domu, czeka Cię również spora poprawa materialna, oraz uspokojenie atmosfery rodzinnej. Przynajmniej do końca października nie powinieneś się niczym zamartwiać. Twoja stabilizacja życiowa będzie jednak nieco nadszarpnięta w ostatnie dwa miesiące 2020 roku, przez wpływ Urana w połączeniu z Lilith. Wtedy zaczniesz odczuwać niepokoje i stres, co może się objawić trudnościami z drogami żółciowymi. Uważaj na urazy fizyczne w maju.

Horoskop 2020 - BLIŹNIĘTA

Szykuje się dla Ciebie niezapomniany rok pod kątem Twojej kariery. Nareszcie Twoje zawodowe marzenia zaczną przybierać realne kształty. Planety będą zachęcać Cię, abyś rozwinął skrzydła. Saturn, który wesprze Cię trygonem ze znaku Wodnika od 22. marca do 1. lipca nauczy Cię obowiązkowości, punktualności oraz wywiązywania się z danego słowa, co było do tej pory Twoim słabym punktem. Odważysz się zmienić pracę, której nie lubisz i zaczniesz się znowu dokształcać zawodowo. Najsłabszym okresem tego roku jest czas od połowy lutego do połowy marca . Będziesz wtedy psychicznie słabszy, zaczniesz popadać w ponury nastrój oraz możesz łapać kolejne infekcje układu oddechowego. Przestań narzekać, przecież to tylko cztery tygodnie! Jednak prawdziwe trudności mogą dotyczyć spraw prywatnych. Z powodu znalezienia pracy idealnej i zaangażowania się w prestiżowe stanowiska, może nastąpić u Ciebie wystudzenie spraw partnerskich na rzecz kariery. Twoi najbliżsi będą się od Ciebie oddalać i odczuwać żal, że nie spędzasz z nimi odpowiedniej ilości czasu. Pamiętaj, aby za sprawą kwadratury Neptuna nie stracić z oczu tego co najcenniejsze. Do trudności 2020 roku należą również spadek odporności, chroniczne zmęczenie oraz przepracowanie. Uważaj, aby kontrowersyjnymi opiniami nie zrazić do siebie kogoś wrażliwego. Czasami naprawdę warto ugryźć się w język.

Horoskop 2020 - RAK

To będzie zdecydowanie lepszy rok niż ten, który odszedł. Odważysz się na wiele ważnych kroków, dokończysz rozgrzebane od lat projekty i remonty, poczujesz się silniejszy. Dzięki pobytowi Jowisza w opozycyjnym do Twojego znaku Koziorożca, masz szansę na to, aby wreszcie cieszyć się nadmiarem gotówki! Pamiętaj, aby ją korzystnie zainwestować, bądź rozsądnie ulokować. Świetnym na ten rok pomysłem są nieruchomości. Jeżeli planowałeś własne ,,m’’, to teraz nadszedł ten moment. Zakup kawałka ziemi także jest dobrym posunięciem.

W pierwszej połowie roku czekają Cię wyjątkowo korzystne kontakty z zagranicą, zarówno pod kątem współpracy zawodowej, jak również jeżeli chodzi o nawiązywanie relacji osobistych. Nagle polubicie liczne podróże w tym te ,,za chlebem''. Raki będące w długoletnich relacjach czeka powiększenie rodziny. W edukacji możecie uwieńczyć z sukcesem wieloletni etap. Przed Wami również wyjście z chronicznej choroby. Do trudności najbliższych miesięcy trzeba zaliczyć zamaskowane ataki, anonimową agresję oraz zazdrość współpracowników. Wystrzegaj się kobiet w średnim wieku, które będą chciały wejść na Twój rodzinny teren.

Horoskop 2020 - LEW

To nie jest dobry rok dla przedstawicieli ognistego żywiołu. Jako Lew nie lubisz kiedy inni Tobą rządzą, ale teraz trzeba będzie się na to zgodzić. Kwadratura Urana ze znaku Byka i opozycja Saturna ze znaku Wodnika, będą Ci się dawać we znaki. Nie uciekniesz przed zmianami Lwie, ale jeżeli dobrze to rozegrasz masz szansę wykorzystać to co będzie się działo, na swoją korzyść. Niestety nie będzie Ci lekko. Masz delikatniejszą psychikę niż Ci się wydaje i bardzo zależy Ci na zdaniu i akceptacji otoczenia. Na szczęście od końca czerwca będzie Cię wzmacniać wysoka pozycja Słońca. Dodatkowo trygonem ze znaku Brana, aż do końca roku będzie Cię wspierał Mars. Ta planeta żarliwej pasji, powodzenia w biznesie, przypływu gotówki i lepszego zdrowia, nie zapomni o Tobie i da Ci szansę na wygrzebanie się z chwilowego dołka. W ciągu najbliższych miesięcy musisz być gotowy na rzucenie Cię w nowe środowisko pracy i pożegnanie się z balastem z przeszłości oraz naukę terminowości i samodyscypliny. Na młode Lwy czekają obozy szkoleniowe. Do trudności będą należeć Twoja emocjonalna niestabilność, poczucie stawania na życiowym zakręcie, oraz skomplikowane decyzje partnerskie.

Horoskop 2020 - PANNA

W tym roku, jak w żadnym innym sprawy zawodowe i edukacyjne to będzie dla Ciebie świętość. Nie możesz Panno narzekać na brak zajęć. Jowisz i Pluton przebywają w przyjaznym Ci znaku Koziorożca, co sprzyja Twoim układom personalnym w miejscu pracy. Dzięki dobroczynnym wpływom staniesz się skora do dyplomacji i negocjacji. Niechętnie będziesz podejmować rozwiązania siłowe. Dzięki trygonowi Urana ze znaku Byka, nareszcie poukładasz sobie relacje osobiste. Jeśli jesteś samotna, masz szansę na nową miłość, jeśli żyjesz w parze będziesz mogła utrzymać i zalegalizować swój związek, bądź doczekać się potomstwa. Panny z września będą doskonale sprawdzać się w roli kierownika. Panny sierpniowe będą musiały podejmować trudne decyzje dotyczące innych.

Finansowo całkiem nieźle, nie będziesz czuć się pokrzywdzona. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy powinnaś zbierać sowite owoce swoich wcześniejszych inwestycji.

Ten rok da Ci szanse na wzrost Twojej kreatywności oraz przyniesie lekkość zarabiania pieniędzy. Praca sama będzie Cię szukać, przed Tobą wyjazdy służbowe oraz zmiana auta na lepsze. Do trudności będziesz zaliczać łatwowierność i naiwność finansową Twojej drugiej połówki oraz roszczenia interesownych przyjaciół.

Horoskop 2020 - WAGA

Niestety w tym roku nie wszystko będzie zależeć od Twoich decyzji. Czas na zastanowienie już minął. Pobyt Jowisza, Plutona i Saturna w kwadraturze Twojego znaku, będzie powiązany z kłopotami, które mają swoje zewnętrzne, niezależne od Ciebie źródło. Reorganizacja zakładu pracy czy redukcja etatów, mogą psuć Twoje plany. Od połowy marca do końca lipca możesz trochę narzekać. Kilka spraw nie pójdzie tak, jakbyś sobie tego Wago życzyła. Planety spowodują nerwowość w Twoim portfelu. Nieprzewidziane wcześniej wydatki, dodatkowe koszty. Przesilenie wiosenne będzie dla Ciebie ważne z różnych względów. W pierwszych wiosennych tygodniach będziesz podejmować ważne decyzje partnerskie . Na szczęście po pierwszym pół roku, zacznie Cię doładowywać Mars z opozycyjnego znaku Barana, co wzmocni Twoje zdrowie oraz wolę życia . Wrócą do Ciebie energia fizyczna, optymizm i kreatywność. Końcówka 2020 będzie dla Ciebie już całkiem przyjemna, kryzysy zostaną opanowane, a Los będzie się ponownie szeroko uśmiechać.

Pamiętaj, że masz szanse na spojrzenie na życie trzeźwym okiem i przebudzenie się z letargu. Dotrze do Ciebie impuls, aby przewartościować priorytety, masz okazję na rozwój duchowy i osobisty. Twoje trudności to spadek sił witalnych, rozczarowanie dotychczasową drogą życiową, i daremny opór przed zmianami. Pamiętaj, w listopadzie i grudniu będziesz się już ze swoich wcześniejszych stresów śmiać.

Horoskop 2020 - SKORPION

Dla Skorpionów rok 2020, jest doskonałym okresem do zakładania własnej działalności gospodarczej, dzięki której odzyskacie swobodę zawodową i uwolnicie się od męczących relacji w pracy. Finansowo będziesz mieć znacznie więcej korzyści. O d marca do maja, do Twojego portfela zaczną spływać całkiem spore, dodatkowe pieniądze. Korzystne układy planet nie pozwolą Ci biedować. Pluton w koniunkcji z Jowiszem obdarzą Cię swoim wpływem i tak tłustych miesięcy dla Ciebie dawno nie było. Możesz liczyć na szczęście do wygranych w grach liczbowych, dodatkowe zlecenia, nadgodziny oraz premie.

Jednak od 22 marca do znaku Wodnika wkroczy Saturn, co nie będzie przez Ciebie mile widziane, i przez to będziesz musiał podporządkować się regułom, których nie lubisz, szczególnie w odniesieniu do kwestii zdrowotnych. Nadal odzywać będzie się kręgosłup i zadawnione sprawy z dolnym układem pokarmowym bądź moczowym. Wsparcie Marsa od lipca pozwoli Ci szybko zregenerować siły nawet po inwazyjnych zabiegach, jeśli takie byłyby konieczne. Pamiętaj, że najbliższe miesiące to Twoja świetna ręka do inwestycji, które będą jak magnes na pieniądze. Czekają Cię również przebudowy, remonty i ulepszenia. Trudności dotkną niestety spraw miłosnych. Ponieważ kiedy jest za spokojnie, zaczynasz szukać ekstremalnych emocji partnerskich, tym razem również je znajdziesz. Końcówka roku to n iebezpieczne romanse i niepokojące znajomości.

>>> Zobacz też:

Horoskop. Jaki jest Skorpion? Związek, kariera, rodzina. Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku?

Horoskop 2020 - STRZELEC

Od początku roku Twój patron czyli Jowisz, jest w ziemskim znaku rozsądnego Koziorożca, co nareszcie da Ci trochę stabilizacji. Po szalonym, pełnym rewolucji i skrajnych emocji roku 2019, planety naszykowały dla Ciebie dużą, psychiczną zmianę. Zaczniesz myśleć rozsądnie. Okoliczności życiowe będą Cię zmuszały do rezygnacji z niepewnych marzeń i poświęcania się dla dobra innych. W szczególności zrozumiesz, że należy doceniać osoby z kręgu najbliższej rodziny. Zakorzenisz się. Nie martw się jednak swoim uziemieniem i ograniczeniem podróżowania. Ta sytuacja ma swoje dobre strony. Ponieważ w Twoje cechy są wpisane między innymi życie chwilą i zbytni optymizm, nauczysz się planowania i odpowiedzialności. Jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne, to również nie możesz już dłużej udawać, że jesteś wiecznie piękny i młody. Zapoznaj się bliżej z lekarzem, nie dlatego, że coś będzie dolegało, ale chodzi o to, aby temu w porę zapobiec. Zacznij stosować profilaktykę . Jowisz w Koziorożcu może nadwyrężyć Twój kręgosłup, kości i zęby. Na sprawy finansowe nie powinieneś się uskarżać, czeka Cię pracowity rok o stałych dochodach na podobnym poziomie. T woje szanse na 2020 to uporządkowanie życia, zaręczyny, ślub, kredyt hipoteczny, umowa w pracy na czas nieokreślony.

Trudnościami mogą być problemy z kręgosłupem i kolanami, brak swobody oraz nadmiar obowiązków.

>>> Zobacz też:

Strzelec - szczęściarz, ryzykant i ulubieniec planet. Horoskop i charakterystyka znaku

Horoskop 2020 - KOZIOROŻEC

To będzie zdecydowanie Twój rok! Już od stycznia czeka Cię zdecydowana poprawa humoru. Raźno ruszysz do przodu i otrzepiesz z ramion kurz, który nazbierał się tam przez ostatnie lata. Dzięki stymulującemu pobytowi Jowisza w Twoim znaku, znikną Twoje miłosne i uczuciowe rozterki. Przestaniesz czuć się samotny, bo Los obdarzy Cię gigantycznym powodzeniem. Wokół Ciebie pojawią się konkretne i reprezentacyjne osoby na poziomie, więc przestaniesz się wplątywać w związki bez perspektyw. Zaczniesz myśleć bardziej logicznie i już w trakcie przedwiośnia weźmiesz się za wielkie, życiowe porządki. W ciągu dwunastu miesięcy masz szansę na całkowite uwolnienie się od błędów przeszłości. Zawodowo sytuacja również wygląda bardzo optymistycznie. Sprawy kariery będą Cię cieszyć i układać się po Twojej myśli. W maju, sierpniu i listopadzie pojawi się możliwość wyjazdu zagranicznego . Nie broń się przed nim, odpoczynek na pewno Ci nie zaszkodzi, a przecież będzie Cię na to stać. Przed Tobą szanse rozwój finansowy i materialny oraz zmianę statusu życiowego. Dorosłe Koziorożce czeka kariera, bycie docenionymi, przypływ sił witalnych i duża energia do działania. Młode Koziorożce będą błyszczeć w szkole i na studiach gdzie zbiorą laury za efekty swej pracy.

Do nielicznych trudności można zaliczyć łapanie nadprogramowych kilogramów, kilka nachalnych osób chętnych do związku z Tobą, oraz nadpobudliwość i bezsenność.

>>> Zobacz też:

Koziorożec. Jakie ma mocne, a jakie słabe strony?

Horoskop 2020 - WODNIK

W Twoim znaku od 22 marca do 1 lipca pojawi się wymagający Saturn, który nakłoni Cię do porządkowania wszystkich Twoich spraw, a w szczególności tych związanych z administracją, nieruchomościami, pismami, umowami oraz kwestiami sądowymi. Możesz czuć się nieswojo. Będziesz lekko przytłoczony brakiem wolności i koniecznością podporządkowania się wyższemu prawu. Na dodatek Twój patron czyli Uran, ciągle przebywa w ziemskim znaku Byka, którego energia wybitnie Ci nie leży. Te niekompatybilne z Tobą wpływy, będą wyprowadzać Cię z równowagi . Powinieneś spodziewać się tego, że Twój układ nerwowy zostanie bardzo pobudzony. Często możesz reagować napastliwie i agresywnie. Osoby z Twojego otoczenia, w tym najbliżsi będą zdezorientowani Twoimi nieadekwatnymi reakcjami. Z dobrych wieści, samotne Wodniki spotkają nową miłość i rozpoczną szalony flirt w lutym i w sierpniu. W tym roku na pewno nie będziesz narzekać na nudę, czy zbyt niską temperaturę uczuć, ponieważ rozgrzeją Cię emocje, które staną się Twoim udziałem. Do października wykorzystuj okazję, bo trafią Ci się genialne pomysły i będziesz wpadał na idealne rozwiązania. Przed Tobą czas świetnej kondycji intelektualnej, zdobycie dyplomów, uprawnień, ukończenie projektów zawodowych i edukacyjnych.

Do trudności można zaliczyć brak jednego celu, zbytnie rozproszenie, poczucie chaosu i niepewność partnerską, krótkotrwałość relacji.

Horoskop 2020 - RYBY

Czekają na Ciebie nowe perspektywy i ciekawe projekty. Opiekę nad Tobą roztoczą Jowisz i Pluton z korzystnego dla Ciebie znaku Koziorożca. Masz szansę na zmianę pracodawcy. Planetarny wpływ zachęci Cię do poszukiwania zatrudnienia w administracji państwowej lub innych branżach finansowanych z budżetu państwa. Późną wiosną będziesz mogła Rybo zmienić firmę i nie powinnaś się wahać ani chwili, ponieważ nie masz czego więcej szukać w Twoim obecnym miejscu pracy. W ciągu najbliższych miesięcy będziesz mieć dość dotychczasowego zgadzania się na wszystko. Nareszcie nauczysz się asertywności. Rok 2020 to czas, aby po trudnych i chudych latach, nareszcie zaznać wolności i szczęścia. Pomimo tego, że ktoś z dalszej rodziny lub sąsiedztwa będzie robił problemy, nie pozostaniesz bez broni do walki. Niebo daje Ci wsparcie Urana ze znaku Byka, który doładuje Twoją baterię, zatem sił na pewno Ci nie braknie. Pamiętaj, że Twoim słabym punktem jest psychika i musisz pracować nad tym, aby ktoś Cię nie zmanipulował. W maju komuś bardzo zależy na Twoim poczuciu winy. Dla samotnych Ryb jesienne dni staną się zaskakująco gorące! Być może pozwolisz sobie na spóźniony urlop i zrobisz wypad w ciepłe kraje. Pod koniec roku Rybom bez pary serce zacznie bić szybciej. Jakaś nowa znajomość, która zacznie się od niewinnego flirtu, może przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Czeka Cię dobry rok, aby zrealizować z sukcesem Twoje plany sercowe i zawodowe. W tym okresie Twoje atuty to możliwość otrzymania etatu przez znajomości, życzliwe i pomocne osoby na stanowiskach, lepsze finanse, rekonwalescencja i podróże po zdrowie. Natomiast Twoimi trudnościami będą słaba odporność psychiczna, nerwice, bezpodstawne lęki o byt.

Fantastycznego, pełnego samych dobrych układów planetarnych Nowego Roku 2020 życzy Czytelnikom i Telewidzom

Astrolog Merkurja

>>> Zobacz też:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości