Gwiazdy

Zosia Zborowska porównała swoje zdjęcie do fotografii Klaudii Halejcio. "Zastanawiam się, co robię źle w tej ciąży"

Gwiazdy

Zborowska

Zosia Zborowska, z przymrużeniem oka, porównała swoje zdjęcie do zdjęcia Klaudii Halejcio. Obie aktorki są w ciąży. Skąd pomysł na takie zestawienie fotografii?

Zofia Zborowska o wyglądzie w ciąży

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio zaszły w ciążę mniej więcej w tym samym czasie. Przyszłe młode mamy chętnie pokazują się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Tym razem Zborowska postanowiła z przymrużeniem oka porównać swoje zdjęcie do fotografii koleżanki. Wstawiła więc takie, na którym jest nieumalowana, a jej włosy nie są ułożone perfekcyjnie, dodatkowo z brzuszka zrobiła półkę na kieliszek, w którym znalazł się bezalkoholowy trunek. Zupełnym przeciwieństwem było zdjęcie Klaudii. Aktorka zaprezentowała się na nim w pełnym makijażu i nienagannie przygotowaną fryzurą. - Zastanawiam się co robię źle w tej ciąży..??? halo @klaudiahalejcio jakieś rady? ?? - podpisała obie fotografie Zosia Zborowska.

To zdjęcie skomentowało wiele rozbawionych koleżanek z branży, m.in. Zosia Ślotała, Sonia Bohosiewicz, Marysia Dębska oraz sama Klaudia, która wyznała koleżance po fachu miłość. Naszym zdaniem, obie panie wyglądają naprawdę pięknie.

Zosia Zborowska z dystansem o wyglądzie

Zosia Zborowska wielokrotnie wykazała się dużym dystansem do siebie. Było tak między innymi wtedy, gdy została przyłapana w Warszawie w trakcie jedzenia zapiekanki. Miała na sobie wówczas dres i była bez makijażu.

- Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to, żeby zjeść zapiekankę. Tylko dlatego, że jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta. Całuje Was wszystkich bardzo mocno z moimi kilogramami, przebarwieniami, turbo stylówą, bułką w ustach i człowiekiem w brzuchu - skomentowała sytuację Zborowska.

Zobacz wideo: Jak Zosia Zborowska zrobiła z mamy influencerkę?

>>> Zobacz także:

17-latek z Polski został wicemistrzem świata juniorów. "Jedni szli imprezować, ja szedłem na trening"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil o związku z Izą: "Warto było walczyć"

Katarzyna Pakosińska zrobiła wyjątek i pokazała nastoletnią córkę. "Jak siostry"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości