Gwiazdy

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka. "Kolor nie jest przypadkowy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przekazali fanom, że znają już płeć dziecka. Zakochani co rusz dzielą się w sieci relacjami z czasu oczekiwania na dziecko. Tym razem okazja była wyjątkowa nie tylko ze względu na ogłoszenie płci potomka.

Zofia Zborowska - płeć dziecka

Aktorka z tygodnia na tydzień coraz bardziej promienieje. Dawno nie była tak szczęśliwa. U boku siatkarza Andrzeja Wrony znalazła szczęście, którym chętnie dzieli się z fanami. 17 maja Zofia Zborowska obchodzi 34. urodziny.

To właśnie w dniu swojego święta postanowiła podzielić się z fanami informacją o płci dziecka. 17 maja to także Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Aktorka odniosła się także w do tej kwestii.

- To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie. Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu, w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. Yup... różowe tło nie jest tłem przypadkowym - napisała gwiazda.

- P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs - dodała.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub we wtorek 13 sierpnia 2019 roku. Tworzą niezwykle szczęśliwy i zgodny związek, co doskonale widać, chociażby po udostępnianych przez nich materiałach w mediach społecznościowych.

Kilka tygodni temu para podzieliła się wiadomością o oczekiwaniu na swoje pierwsze dziecko. Teraz już wiemy, że ich rodzina powiększy się o córeczkę.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jak Zofia Zborowska-Wrona reaguje na fake newsy na swój temat? "Jak jest sezon ogórkowy, trzeba zrobić sensację z byle czego"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości