Gwiazdy

Gdy wybór sukienki jest wyzwaniem. Kasia Stankiewicz: "Kompleksy to fałszywe widzenie siebie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na decyzję o wyborze tej idealnie dopasowanej kreacji składa się wiele czynników. Odwiedziliśmy atelier Roberta Czerwika, który właśnie uszył suknię dla Kasi Stankiewicz. Projektant i artystka opowiedzieli o tym, co stanowi największy problem podczas wyboru wieczorowego stroju.

Wybór odpowiedniej kreacji

Robert Czerwik to uwielbiany przez gwiazdy projektant. W ramach cyklu "Przymiarki gwiazd", odwiedzamy jego atelier. Sukienki, które szyje i ich przymiarki, są punktem wyjścia do rozmów o życiu, marzeniach, związkach i kompleksach znanych Polek. Tym razem pracownię Roberta Czerwika odwiedziła Kasia Stankiewicz, która poprosiła projektanta o przygotowanie sukienki na jubileuszowe koncerty zespołu Varius Manx. Kreacja jest dosyć odważna. Jednak zarówno twórca, jak i piosenkarka dogadują się w tym temacie.

Zrobić goliznę, przemyślaną, która jest smaczna, to jest kwestia, w której się dogadujemy z Kasią

- mówi Robert Czerwik.

Kasia Stankiewicz dodaje, że przez długi czas starała się wypracować odwagę, która pozwoliła jej na występowanie w nieco bardziej odważnych strojach.

Chodzenie po plaży, czy na basenie, w samym stroju kąpielowym, to było wyzwanie dla mnie

- wyznaje piosenkarka.

Społeczeństwo kompleksów

Robert Czerwik zauważa, że wciąż mamy ogromny problem z akceptacją swojego wyglądu. Dostrzega to szczególnie, ponieważ ma stały kontakt z klientkami. Zachęca, żeby mówić komplementy ludziom spotkanym na ulicy.

To nic nie kosztuje, a te rzeczy robią tyle dobrego

- apeluje.

Kasia Stankiewicz przyznaje, że sama przez długi czas walczyła z kompleksami. Tym bardziej, że każdy jej ruch i każda stylizacja są szeroko komentowane w mediach.

U mnie to bardzo długo trwało i dużo lat zajęło, żeby zobaczyć siebie jak wyglądam naprawdę

- tłumaczy.

Piosenkarka dodaje, że kiedy patrzymy w lustro, to często widzimy rzeczy, których świat nie dostrzega. A czasami wręcz przeciwnie. Nie dostrzegamy piękna, którym emanujemy.

Myślę, że kompleksy to fałszywe widzenie siebie

- stwierdza.

Zobacz też:

Julia Kukiz debiutuje z pokazem mody. "Ostatnie wykończenia - przyszywanie metek"

Marta Dymek i jej roślinna rewolucja

Co kryje mózg nastolatka? Pedagog: "Rodziców mogą ratować ogromne pokłady cierpliwości"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości