Gwiazdy

„Usta usta”. Do obsady serialu dołącza Anna Czartoryska-Niemczycka

Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka

Po dziewięciu latach ruszyły zdjęcia do kontynuacji „Usta usta”. W serialu pojawią się aktorzy, którzy występowali w poprzedniej części. Nie zabraknie jednak nowych twarzy. Do obsady dołączyła właśnie Anna Czartoryska-Niemczycka.

Anna Czartoryska-Niemczycka w obsadzie „Usta usta”

Aktorka na swoim Instagramie podzieliła się tajemniczą fotografią z Sonią Bohosiewicz i Magdą Popławską, które grały w poprzednich sezonach serialu. Zapytaliśmy więc, co oznacza to zdjęcie.

Tak, właśnie dołączyłam, dziś mój pierwszy dzień

- potwierdziła nam Anna Czartoryska-Niemczycka.

W jaką postać wcieli się aktorka? Na razie nie wiadomo. Jednak fani już nie mogą się doczekać, a my razem z nimi!

„Usta usta” - sezon czwarty

Pod koniec czerwca na fanów „Usta usta” czekała rewelacyjna wiadomość. Po dziewięciu latach aktorzy wrócili na plan, żeby nagrać kolejny, czwarty już sezon kultowego serialu. O czym będzie opowiadała fabuła?

Po okresie pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

Zobacz też:

Kasia Struss i jej pracowity urlop w Polsce. "Praca modelki to są wakacje przy macierzyństwie"

Magda Steczkowska z nowym teledyskiem i odświeżoną fryzurą. Jak na zmianę zareagowali jej bliscy?

Viki Gabor skończyła 13 lat. Tak opisała swoją urodzinową niespodziankę: "To chyba mój najlepszy prezent"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości