Gwiazdy

Wielki finał "Top Model 10" już za kilka godzin. Jakie emocje towarzyszą uczestniczkom?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Piotr Wojtasik
Dziś finał „Top Model”
Dzień Dobry TVNDziś finał „Top Model”

Przed nami finał jubileuszowej edycji "Top Model". O nagrodę główną powalczą trzy uczestniczki: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka. Jak się czują bohaterki show?

"Top Model 10" - przygotowania do finału

Już za kilka godzin poznamy zwyciężczynię "Top Model 10". To ostatni dzwonek, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Modelki i modele właśnie uczestniczą w ostatnich próbach pod czujnym okiem Katarzyny Sokołowskiej, reżyserki pokazów mody i jurorki programu.

- Jesteśmy już po paru dniach takich naprawdę ciężkich, skomplikowanych prób, bo nie dość, że to show telewizyjne na żywo, to są emocje naszych finalistek i wszystkich uczestników tej edycji "Top Model" i nie tylko, bo pojawią się też gwiazdy poprzednich edycji. To normalna praca pokazowa. Najważniejszym składnikiem tego telewizyjnego show są pokazy mody na żywo. To dla nich gigantyczne przeżycie i też egzamin z całego programu - tłumaczyła Kasia Sokołowska w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem, który pojechał sprawdzić, jak wyglądają przygotowania do finału.

"Top Model 10" - finalistki

Do finału "Top Model" dostały się dziewczyny, które od początku świetnie radziły sobie w programie, czyli Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka i Nicole Akonchong. Czy są gotowe na finał?

- Jest cudownie. Jesteśmy podekscytowane. Nie możemy się doczekać. To jest wielkie podsumowanie - powiedziała z wielką radością Julia. - To, co stworzyliśmy na ten finał, to jest naprawdę "wow". Będzie się dużo działo. Już nie mogę się doczekać. Wszyscy nie możemy - dodała Nicole.

Zdaniem Katarzyny Sokołowskiej wszyscy uczestnicy jubileuszowej edycji są świetnie przygotowani do zawodu. – Już przychodząc na castingi, sporo wiedzą. Myślę, że to pokolenie wychowało się już na "Top Model". Świetnie radzą sobie w programie. Poza tym te wszystkie zadania mają sens, bo to ekstremalna czasami sytuacja powoduje, że naprawdę w ekspresowym tempie mierzą się z emocjami - wyjaśniła jurorka.

Z kolei Dominika podkreśliła, że program pomaga się rozwijać. - Nabrałyśmy pewności siebie - zaznczyła.

"Top Model 10" - finał. Kto zwycięży w jubileuszowej edycji?

Oglądaj finał  10. edycji "Top Model" 24 listopada (środa) o godzinie 21:35 na antenie TVN lub w Player.pl

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości