Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Działdowie: "To jakiś koszmar". Co wydarzy się w nowym odcinku programu?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
TVN "Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym Magda Gessler pomaga właścicielom restauracji odmienić i na nowo rozkręcić biznes. W najnowszym odcinku najpopularniejsza polska restauratorka zawita do Działdowa. Czy zdoła pomóc Wioli, właścicielce lokalu "Palce lizać"?

"Kuchenne rewolucje" w Działdowie

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Mazury. Najpopularniejsza polska restauratorka zawita do Działdowa i baru "Palce lizać", w którym - podobno - można dobrze i smacznie zjeść. Niestety nikt tego nie docenia i lokal świeci pustkami.

Wiola, która prowadzi lokal, twierdzi, że bardzo się stara, aby bar działał jak najlepiej. Zaangażowała do pomocy nawet przyjaciółki, które pracują bez umowy i wynagrodzenia. Wygląda na to, że wszystko stoi tu na głowie i aż się prosi o interwencję Magdy Gessler.

Czy znanej restauratorce uda się zaprowadzić w tym dziwnym miejscu porządek. Czy będzie tu tak smacznie, że aż palce lizać? Odpowiedź na te pytania poznamy już w najbliższym odcinku programu.

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

"Kuchenne rewolucje" to program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Najnowszy odcinek show, w którym Magda Gessler - najpopularniejsza polska restauratorka - postara się pomóc Wioli, będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek, 25 listopada, o 21:35 na antenie TVN.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości