"Kuchenne rewolucje" w Karpaczu. "Ja tego teatru nie kupuję"

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: Dzień Dobry TVN
Karpacz to wyjątkowy górski kurort, który każdego roku przyciąga tłumy polskich i zagranicznych turystów. Magda Gessler odwiedziła położoną u podnóża Śnieżki miejscowość, by pomóc właścicielce lokalu Geneza Smaku. Z jakimi problemami musiała zmierzyć się w 10. odcinku "Kuchennych rewolucji"?

"Kuchenne rewolucje" w Karpaczu

W Karkonoszach nie brakuje atrakcji turystycznych, a podróżni odwiedzający Karpacz powinni zapewnić właścicielce restauracji Geneza Smaku zadowalające zyski. Niestety, 48-letnia Anna, która przejęła biznes po swoim synu, popełniła kilka błędów, które przełożyły się na wyraźny spadek dochodów. Zdecydowała się zatem zwrócić po pomoc do Magdy Gessler.

Znana restauratorka rozpoczęła wizytę w lokalu od degustacji kilku potraw. Niektóre z nich, w tym tradycyjna kwaśnica i racuchy z ziemniaków, zrobiły na niej bardzo dobre wrażenie. Czystość także pozostawała niemal bez zarzutu. Niepokój Magdy Gessler wzbudziła za to postawa męża właścicielki, który nie chciał brać udziału w rewolucji. Równie zaskakujący okazał się fakt, że syn Anny pracuje jako kucharz gdzie indziej.

- Ja tego teatru nie kupuję - orzekła wzburzona restauratorka, opuszczając Genezę Smaku po nie do końca udanej kolacji.

Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz | Zwiastun. Zobacz wideo:

14778118_kuchenne-rewolucje-sezon-23-odcinek-10-karpacz-zwiastun-30s_720P (1)
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
Źródło: TVN/x-news

"Kuchenne rewolucje" - jak zmieniła się restauracja w Karpaczu?

Magda Gessler zdecydowała się namówić męża właścicielki lokalu na czynny udział w rewolucji. Zmiany miały przecież na celu poprawę jakości życia całego zespołu Genezy Smaku. Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna przystał na proponowane przez nią warunki. Obiecał też wspierać swoją żonę w realizacji projektu.

Byłem temu przeciwny, ale zmieniłem zdanie

- zapewnił 51-letni Jacek w rozmowie z gospodynią "Kuchennych rewolucji". Czy jego deklaracja była szczera?

Magda Gessler przedstawiła pracownikom restauracji swój plan. Zgodnie z tradycją zaproponowała zmianę nazwy lokalu, przygotowała też listę potraw, które miały znaleźć się w nowym menu. Czy jej pomysły udało się wcielić w życie? Tego dowiesz się oglądając 10. odcinek "Kuchennych rewolucji".

"Kuchenne rewolucje" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Kuchenne rewolucje" emitowane są w każdy czwartek o godz. 21:30 na antenie TVN. Wszystkie odcinki dostępne są także dla użytkowników serwisu Player.pl. Za pośrednictwem platformy śledzić można także poprzednie sezony popularnego formatu.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości