Gwiazdy

Sarsa, Mateusz Damięcki, Ewa Farna. Kto jeszcze ukrywał, że spodziewa się dziecka?

Gwiazdy

Ukryte ciążę gwiazd.jpg

Okres ciąży to bardzo szczególny czas w życiu kobiety - większość potrzebuje wtedy spokoju i odpoczynku. To kluczowe dla prawidłowego rozwoju maleństwa. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że coraz więcej znanych osób decyduje się na ukrywanie ciąży przed opinią publiczną.

Sarsa została mamą

Jakiś czas temu wokalistka i jej partner opublikowali w sieci zdjęcia, które w połączeniu z opisami nie pozostawiały złudzeń. Ciążowy brzuszek, a następnie maleńka rączka na fotografiach rozczuliły fanów wokalistki. - Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. - napisała Sarsa, informując fanów o tym, że po raz pierwszy została mamą. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, nie tylko od zaskoczonych fanów, ale także od znanych z pierwszych stron gazet koleżanek, m.in. Joanny Koroniewskiej, Margaret czy Kayah.

Ewa Farna poinformowała o ciąży w wyjątkowy sposób

Pochodząca z Czech piosenkarka i jej mąż słyną z tego, że niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia osobistego, a jeśli już to robią, to zawsze w zaskakujący sposób. Tak było w przypadku ślubu, o którym poinformowali publikując zdjęcie oraz w przypadku ciąży. Ewa opublikowała teledysk do piosenki "Ta o nás", w którym wykorzystała prywatne nagrania - począwszy od tych z wczesnego dzieciństwa, aż po klipy z wesela i urlopu, na którym Ewa była w zaawansowanej ciąży.

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Zdjęcie, które aktor opublikował w Boże Narodzenie z pozoru wydawało się zwyczajną fotografią zrobioną przy choince, przynajmniej dopóki nie spojrzało się na jej opis i na kolejny kadr sprytnie ukryty w karuzeli, ukazujący cztery dłonie - w tym jedną malutką. Fani oczywiście nie szczędzili parze ciepłych słów.

Aleksandra Szwed: ciąża nie na żarty

Kiedy pierwszego kwietnia aktorka opublikowała zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem większość fanów uznała to za zwyczajowy żart. Atmosferę dodatkowo podgrzał komentarz fotografa, który wykonał zdjęcie: "Chyba mnie coś ominęło" - to właściwie rozwiało wątpliwości i nawet gratulacje znanych koleżanek Aleksandry nie były w stanie tej pewności zachwiać. Temat ucichł na kilka tygodni, aż do momentu, w którym na profilu pojawiło się kolejne zdjęcie z widocznym brzuszkiem.

Maffashion i Sebastian Fabiański zostali rodzicami

Ciąża Maffashion, mimo iż blogerka aż do rozwiązania nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, była jednym z najgorętszych tematów w ubiegłym roku. Fani influencerki prześcigali się w domysłach, ba, próbowali nawet zmusić gwiazdę do tego, żeby przyznała do tego, że niebawem zostanie matką. W końcu w połowie września Maffashion opublikowała urocze zdjęcie noworodka z tatą, aktorem, Sebastianem Fabijańskim.

Zobacz wideo: Przygotowania do powiększenia się rodziny. Jak powiedzieć o tym dzieciom?

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości