Gwiazdy

Tatiana Okupnik wstydziła się swojego brzucha. "Musimy przestać się przejmować, co mówią inni"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Jeśli mówimy o oczekiwaniach wobec nas, nie wszystkich zadowolimy - uważa Tatiana Okupnik. Była wokalistka Blue Cafe przyznaje, że po urodzeniu dwójki dzieci ma zastrzeżenia do swojego brzucha. Jeszcze niedawno nie wyszłaby w czymś, co by go pokazywało. Teraz się na to odważyła, czym pochwaliła się w sieci. Zobacz nagranie.

Tatiana Okupnik szczerze o macierzyństwie

Tatiana Okupnik od niedawna publikuje serię filmików, w których szczerze opowiada o problemach, z jakimi zmagała się po porodzie. Piosenkarka szczerze mówi o zmianach, jakie zaszły w jej ciele. Nie ukrywa, że przyznanie się do problemów fizjologicznych zajęło jej wiele lat. Problem nie zniknął, gdy na świat przyszło jej drugie dziecko. Wokalistka musiała przejść operację.

Tabu tkwi w szczegółach ;) -brzydkich, niewygodnych, bolesnych, wstydliwych. Kocham swoje dzieci! Mogę się czuć źle psychicznie, może być mi ciężko odnaleźć się w roli mamy, mogę mieć konkretne zmiany w ciele, które mają wpływ na codzienne życie i moje zdrowie, mogę tęsknić za swoim ciałem, mogę tęsknić za sobą. To nie są pierdoły, fanaberie. To jest moja rzeczywistość w macierzyństwie. Nie jestem w tym sama!

- napisała Tatiana w najnowszym poście na Instagramie. Jak dodała, ćwiczy, bo przede wszystkim chce się podobać sobie.

Chcę być szprychą i się tego nie wstydzę. Ale do dnia dzisiejszego nie wyszłabym nawet do biegania w czymś, co by pokazywało mój brzuch. Co prawda jest wieczór, ale wyszłam pierwszy raz z odkrytym brzuchem

- przyznała z dumą piosenkarka w opublikowanym w sieci nagraniu:

Tatiana Okupnik o modelu kobiecości

Nie ma jednego modelu kobiety - podkreślała była wokalistka Blue Cafe.

Ile kobiet, tyle modeli. Jeśli mówimy o oczekiwaniach wobec nas - nie wszystkich zadowolimy. Jeśli przeszkadzają nam słowa, które słyszymy od bliskich czy dalszych osób, to po prostu musimy się skupić na sobie, na naszym życiu i przestać się przejmować, co mówią inni

- apelowała Tatiana.

Jej słowa spotkały się z dużym zainteresowaniem fanek. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Dla wielu kobiet Tatiana stała się inspiracją, a jej słowa dodały odwagi.

Wspaniale że pani o tym wszystkim mówi! ❤❤ Macierzyństwo ma swoje blaski i cienie. W końcu ktoś pokazuje jak bywa na prawdę? matka to przecież tez człowiek, który codziennie zmierza się z trudnościami!

Wielki szacunek za to co mówisz, jestem pełna podziwu i trzymam kciuki za wszystkie Nas kobietki aby w końcu przestać się wstydzić swojego ciała i kochać siebie same ❤️ wielka motywacja do zmian w swoim życiu. buziaki❤️

Kocham Cię za to,że wyszłaś ze swojej skorupy!Miło się patrzy jak kwitniesz!Let it gooo!???

- czytamy pod postem.

Tatiana Okupnik - życie rodzinne

Tatiana Okupnik przez 7 lat była wokalistką zespołu Blue Café. Potem rozpoczęła karierę solową. Wyszła za mąż za Michała Micielskiego, z którym ma dwoje dzieci – córkę Matyldę ( 4 lata) i syna Tymona (2 lata). Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości