Gwiazdy

W klimacie lat 80. o stereotypach. Sylvia Novak i jej "Bawię się świetnie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sylvia Novak zaskoczyła fanów nowym, popowym singlem w stylu lat 80. W energetycznym utworze artystka zabrała głos w kwestii krzywdzącego hejtu. Zobaczcie, jak "Bawię się świetnie" zabrzmiało na naszej scenie.

Sylvia Novak wydaje debiutancką płytę

Piosenkarka spełnia marzenia o karierze muzycznej. Na naszej scenie zaprezentowała swój drugi singiel "Bawię się świetnie", który zwiastuje jej debiutancki krążek. Dedykowała go osobom, którym przytrafiają się przykrości ze strony innych. Ale to także hymn dla tych, którzy mierzą się z przeciwnościami losu.

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli inne osoby, które dziś zmagają się w swoim życiu z niezrozumieniem i szufladkowaniem, odnajdą w tym utworze siebie. To minie. Ja dziś "wdycham powietrze i bawię się świetnie"

- mówi Sylvia Nowak.

Przy piosence pomagała jej czołówka polskich producentów: Dominic Buczkowski i Patryk Kumór.

Sylvia Novak o utworze "Bawię się świetnie"

Zdaniem piosenkarki, każdy spotkał się w swoim życiu ze stereotypowym postrzeganiem. Ona również.

Najbardziej dotkliwie odczułam to, gdy po raz pierwszy pojawiłam się w mediach. Z jednej strony taki medialny debiut to może być początek niesamowitej przygody

- wyznała wokalistka.

Pojawienie się w mediach niesie za sobą ryzyko oceniania po stereotypach, hejtu czy dopisywania łatek, które są niezgodne z prawdą. A które dla mnie osobiście były niezwykle bolesne. I właśnie o tym opowiadam utworem "Bawię się świetnie"

- wyjaśniła artystka.

Do singla został przygotowany teledysk, którego reżyserem jest Michał Korzewski, należący do Papaya Young Directors. Sylvia wraz z Michałem chcieli, żeby klip, zgodnie ze stylistyką utworu, przeniósł nas do lat 80. Dlatego motywem przewodnim są popularne w tamtych latach konkursy aerobicu i stylistyka kiczu. Wiele scen zostało nagranych kamerą VHS, by oddać klimat sprzed 4 dekad.

Rodzina Sylvii Novak w jej teledysku

W klipie "Bawię się świetnie" wystąpiła m. in. siostra i siostrzenica artystki, przyjaciele oraz obserwatorzy jej konta na Instagramie. Na nagranie przyjechali z różnych zakątków Polski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Michał Szpak odmienił życie Hektora

Lanberry o nowej płycie i premierowym singlu. Prosto z domowej sceny zaśpiewała utwór "Tracę"

Świeże i energiczne brzmienie: Abraham Diomande - "I found you"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości