Gwiazdy

Stifler z "One Night Squad" zapowiada duet z Popkiem. "Jesteśmy umówieni"

Gwiazdy

Stifler potrafi zaskoczyć. Uczestnik "One Night Squad" zdradził nam, że planuje realizować się muzycznie. Ma już nawet zaplanowany duet ze znaną i kontrowersyjną gwiazdą. Czekacie?

Stifler, czyli Damian Zduńczyk, dał się poznać szerszej publiczności dzięki występom w programie "Warsaw Shore". Widzowie mogli śledzić jego imprezowe poczynania przez 8 sezonów. Niedawno celebryta pożegnał się z uczestnikami show i zaczął pracować na własne nazwisko poza programem.

Stifler z "One Night Squad" zapowiada karierę muzyczną

Barwny uczestnik "Warsaw Shore" wydał ostatnio książkę "Kryształowy Chłopak", w której opisał swoją drogę do wyjścia z uzależnienia od narkotyków. Pokazał się również z zupełnie nowej strony i stanął do walki w oktagonie z Popkiem. Teraz możemy oglądać go w nowym reality show "One Night Squad" na Player.pl i TVN7. W rozmowie z naszą reporterką wyznał, że wciąż ma wiele planów na siebie, a jeden z nich dotyczy muzyki.

- Nagrałem za*ebisty kawałek. Jest głównie o seksie - zapowiedział swój singiel.

- Ten kawałek jest wulgarny, w radiu go nie zagrają, ale drugi to będzie radiówka, a trzeci nagram z Popkiem. Już z nim o tym gadałem - dodał.

Jak przyznał, sam wyreżyserował scenariusz oraz pomagał w stworzeniu tekstu do piosenki.

"One Night Squad" - co trzeba wiedzieć o nowym programie?

Uczestnicy "One Night Squad" przybywają na Zanzibar. Jak w nowym show poradzi sobie dziesiątka celebrytów, którzy zdobyli popularność dzięki udziałowi w największych programach reality? Ekipę tworzą: Anastasiya Yandaltsava, Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian "Stifler" Zduńczyk, Piotr "Pedro" Polak oraz Michał Baryza.

Premiera 10-odcinkowej serii "One night squad" odbyła się 28 maja w serwisie Player.pl. Co tydzień emitowane będą dwa odcinki serii. Program będzie można również oglądać na antenie TVN7.

Zobacz też:

Co byś powiedział siedmioletniemu sobie? Gretkowska, Brunetti i Kusznierewicz wspominają dzieciństwo

Najgłośniejsze skandale w show-biznesie. O których gwiazdach pisał cały świat?

Polskie gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa. Nie tylko Magda Gessler mogła pochwalić się burzą loków

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości