Gwiazdy

Polski model z okładki francuskiego "Vogue'a". Staś Zienkiewicz odwiedził DDTVN!

Gwiazdy


Staś Zienkiewicz na okładce „Vogue Hommes”. Kolejny sukces polskiego modela. Pochodzący z Ożarowa Mazowieckiego dwudziestolatek właśnie pojawił się na okładce francuskiego Vogue’a. Jak zaczęła się jego światowa kariera? Stasia gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Stasiek Zienkiewicz na okładce "Vogue'a"

Stasiek Zienkiewicz to znany na świecie model pochodzący z Polski. Należy do znanej w świecie mody agencji, Uncover Models. Do tej pory brał udział w pokazach największych domów mody, tj. Versace, czy Givenchy. Stasiek jest gwiazdą najnowszej okładki francuskiego "Vogue'a". Na okładce pojawił się w towarzystwie Braiena Vaiksaara.

Więcej:

Okładka „Vogue Hommes” z udziałem polskiego modela

Pojawienie się na okładce magazynu "Vogue" to marzenie każdego modela i modelki. Na okładce tego magazynu pojawiały się m.in.: Gigi Hadid, Hailey Baldwin, czy Anja Rubik. Wydanie "Vogue Hommes" dotyczy głownie mężczyzn i im jest dedykowane.

Jak zaczęła się kariera Stasia Zienkiewicza?

Kariera w modelingu jest w przypadku Stasia Zienkiewicza absolutnym przypadkiem. Pewnego dnia nastolatka zaczepił na ulicy fotograf.

Zaproponował mi sesję, potem trafiłem do agencji w Warszawie. Z okładką Vogue to było tak, że poleciałem na fahion week do Paryża i do Mediolanu. Zrobiłem kilka fajnych pokazów. Stylistą pokazów, których brałem udział, była osoba, która stylizuje w Vogue. Złapaliśmy kontakt.

- zdradził Staś w studiu Dzień Dobry TVN.

Zienkiewicz dodał też, że nigdy wcześniej nie marzył o karierze w modelingu.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości