Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz na wakacyjnym zdjęciu. Fani zaskoczeni: "Wyglądasz jak Jennifer Lopez"

Gwiazdy

Aktualizacja:
MATEUSZ GROCHOCKI/East News

Sonia Bohosiewicz ubolewa, że wakacje i urlop mijają tak szybko. Postanowiła podzielić się najnowszym zdjęciem z fanami, nie spodziewając się takiej lawiny zachwytu. Obserwatorzy zwrócili bowiem uwagę na pewien szczegół. Niemal wszyscy podkreślali, że aktorka przypomina Jennifer Lopez.

Sonia Bohosiewicz jak Jennifer Lopez

Aktorka chciałaby, żeby wakacje trwały nieco dłużej. Pod najnowszym zdjęciem napisała, że ten letni czas upływa zdecydowanie za szybko.

- I już połowa wakacji… Czemu to lato jest takie krótkie … - zastanawiała się Sonia.

Jednak jej obserwatorzy zwrócili uwagę na zupełnie inny szczegół. Dostrzegli burzę pięknych blond loków i perfekcyjny makijaż. Tak wystylizowana, według nich, przypomina słynną Jennifer Lopez. "Wyglądasz jak JLo", "polska wersja JLo", "wygląda pani obłędnie" - pisali pod zdjęciem. Niektórzy też myśleli, że to Maja, młodsza siostra Soni.

Sonia Bohosiewicz - życie prywatne i zawodowe

Sonia Bohosiewicz jest aktorką, podobnie jak jej siostra Maja Bohosiewicz . Debiutowała na deskach Teatru Starego w Krakowie . Występowała w nim do 2006 roku. Została wielokrotnie nagrodzona za rolę Hanki B. w filmie "Rezerwat". Ma za sobą także występy na festiwalach muzycznych, koncertach i w programach.

Od 2008 roku jest żoną Pawła Majewskiego, syna reżysera Janusza Majewskiego. W 2009 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Teodor, a w 2012 roku Leonard.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz o sile kobiet. „To nie jest tak, że nagle dostałyśmy mózgi”

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości