Gwiazdy

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ciążowej sesji. "Już myślałam, że się nie uda"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Martyna Końca z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jest już w zaawansowanej ciąży, więc - by mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu w swoim życiu - wzięła udział w sesji zdjęciowej. Pierwszymi fotografiami pochwaliła się w sieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Martyna Końca

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. Prawdziwa miłość czekała na Martynę poza programem. W 2019 roku Końca pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku i znalazła nowego partnera. To nie jedyna przełomowa zmiana w jej życiu. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Na tę rolę czekałam całe życie. Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić tą wiadomością, to takie ekscytujące. Będę mamą - napisała wówczas Martyna.

W niedalekiej przyszłości gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej ukochany planują się pobrać, ale na razie skupiają się na przygotowaniach do narodzin pociechy. Końca jest już w zaawansowanej ciąży, więc poród zbliża się wielkimi krokami.

Martyna Końca w ciążowej sesji

Oczekiwanie na narodziny pierwszego syna jest wyjątkowym momentem w życiu Martyny. Właśnie dlatego zdecydowała się na ciążową sesję.

- Już myślałam, że nie uda się zrobić sesji z brzuszkiem, ciągle coś, człowiek zabiegany, ale udało się. Razem z moją siostrą, która jest fotografem, cyknęłyśmy trochę ujęć. I jak Wam się podobają pierwsze efekty? - pytała swych obserwatorów na Instagramie.

Fanom bardzo spodobały się fotografie. "Piękne ujęcia", "Przepiękne, kwintesencja kobiecości, jak jakaś Madonna", "Promieniejesz", "Wyglądasz prześlicznie", "Bardzo ładnie, jak księżniczka", "Pamiątka na całe życie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości