Gwiazdy

Sebastian Fabijański i Maffashion planują ślub? Para odniosła się do krążących plotek

Gwiazdy

Aktualizacja:
Piotr Blawicki/East News

Sebastian Fabijański i Maffashion postanowili rozwiać wątpliwości fanów i odnieśli się do plotek o rzekomym ślubie, który miał odbyć się w grudniu. Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że nie ma takich planów. W humorystyczny sposób sprawę skomentowała także Julia.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański planują ślub?

Niedawno Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański powitali na świecie pierwsze dziecko. Mały Bastian Jan Fabijański rośnie jak na drożdżach, a rodzice są w nim zakochani po uszy. W mediach nie ustają jednak plotki dotyczące ślubu pary. Z informacji przekazywanych w tabloidach aktor i blogerka mieli powiedzieć sobie sakramentalne „tak” jeszcze w grudniu tego roku. Potem mówiono o zmianie terminu na wiosnę 2021. Aktor postanowił uciąć te plotki. Podczas wizyty w programie "Hejt Park" Sebastian wyjaśnił:

Jakieś artykuły tam czytałem w ogóle podobno, że ja już planuję na grudzień ślub, ale rozważamy wiosnę. No nie ma takich planów

Podczas wywiadu aktor zachwalał i komplementował swoją partnerkę. Jak przyznał, fascynuje go fakt, że Julia jest pozytywnie nastawiona do jego malowania i daje mu możliwość spełniania pasji.

W dalszej części programu jeden z widzów zadał raperowi pytanie, czy Maffashion jest dobrym materiałem na żonę. Sebastian odpowiedział:

Czy to jest dobry materiał na żonę? Nie mam nic przeciwko, natomiast wiem o tym, że to jest super materiał na matkę

Maffasion zabrała głos w sprawie ślubu

Julia także postanowiła odnieść się do plotek o rzekomym ślubie. Blogerka w humorystyczny sposób przedstawiła sytuację w mediach społecznościowych. Na Instastory opublikowała filmik, na którym w towarzystwie znajomej czyta doniesienia z gazet. Gdy koleżanka zarzuciła jej, że nie dostała zaproszenia, Julia odpowiedziała:

Ja też nie (...). Impreza ma nie być kameralna, tylko full. Czujcie się zaproszeni

Sebastian Fabijański – artysta wielu talentów:

Zobacz także:

Kino Pionier - to tutaj Blauert mieszał łyżeczką kawę."To kino drogi, wnętrza i głębi". Poznajcie miejsce z duszą

Polacy wytańczyli wicemistrzostwo świata w kategorii 50 plus. Ona jest nauczycielka, a on - biznesmen

Jak dobrze wyglądać mimo upływu czasu? Jak dbać o siebie po 40. roku życia?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości