Gwiazdy

Maffashion po raz pierwszy na zdjęciu z synem. "Kiedy jak nie teraz"

Maffashion

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Maffashion po raz pierwszy na zdjęciu z synem. "Kiedy jak nie teraz"

Maffashion

Dzień Dobry TVN

Strajk kobiet trwa. Na piątek zaplanowane są protesty w całej Polsce. W szerzenie sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego angażują się także gwiazdy. Głos zabrała również Maffashion. Świeżo upieczona mama kilka dni temu poświęciła cały post sprawie, zaś w piątek udostępniła zdjęcie ze swoim maluszkiem. Nie zabrakło na nim również błyskawicy - symbolu Strajku Kobiet. 

Pierwsze zdjęcie Maffashion z synem

Ostatnie wydarzenie w Polsce, które zapoczątkowane zostały przez wyrok Trybunału Konstytucyjnego zakazujący aborcji ze względu na przesłankę embriopatologiczną, a także pominięcie drogi legislacyjnej sprawiły, że kobiety w całej Polsce, ale i osoby, które wspierają protest wyszli na ulice. Formy sprzeciwu pojawiają się także w sieci. Maffashion także wypowiedziała się na temat bieżących wydarzeń, a także podzieliła wyjątkową, bo pierwszą, fotografią z synem. "Kiedy jak nie teraz?" - napisała na InstaStory. Na fotografii nie zabrakło również błyskawicy, która stanowi symbol Strajku Kobiet. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

⚡️ POLAND #strajkkobiet

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Pod zdjęciem posypały się komentarze pełne zachwytu. 

Aleeee już duży ??

- napisała Ola Nowak.

Nie mogę , jaki to jest mały tatuś ???

- dodała jedna z komentujących. 

Sama słodycz ❤️

- dodała inna. 

Przesłodka fotka ?❤️

- czytamy dalej.

Zdjęcie jest niezwykle urocze - synek Julii śpi bowiem z główką przyklejoną do dekoltu swojej mamy - w najbezpieczniejszym miejscu na świecie. 

Maffashion o strajku kobiet

Od wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zapadł 22 października 2020 trwają strajki. Atmosferę czuć także w mediach społecznościowych. Maffashion również zaangażowana jest w sprawy kobiet. Z jej profilu wybrzmiewa głos poparcia dla zdrowia i wolności kobiet w całej Polsce. 

Patrzę na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuje, że mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, że...

- napisała. 

Julia nie boi się mówić, co myśli - i słusznie. Właśnie takiej postawy najbardziej potrzebują obecnie Polki. W innym poście Maffashion wyznała, dlaczego nigdy, w żadnym kontekście, nie będzie używała słowa "wojna".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Osobiście nie lubię kiedy używa się słowa „wojna”. Dlatego tez hasła i transparenty z tym słowem w tle są dla mnie cholernie smutne. Sama ich nie użyje. Wojna to coś czego wszyscy powinnismy chcieć uniknąć. Nie ona powinna być następstwem tego o co obecnie walczymy. Do czego doszło w naszym kraju. Chciałabym zapytać „jak to w ogóle jest możliwe?”. Głupie pytanie... w POLSCE władza notorycznie działa wbrew, na przekór i plując w twarz obywatelom. Oszustwa, tajemnice, robienie czegoś „za plecami” i ta cholerna manipulacja!!! Popełnianie błędów, gaf, skandaliczne decyzje i działania na oczach całego kraju, a konsekwencji brak. Wczorajsze wystąpienie pana Kaczyńskiego? Chyba wszyscy myślimy podobnie co? Jak można w tak beszczelny sposób zaklinać rzeczywistość? To nie piaskownica i obracanie kota ogonem. Jak to pięknie ujęła w swojej wypowiedzi @anjarubik „proszę o szacunek dla osób wierzących i nie wykorzystywanie wiary jako amunicji politycznej”! Proszę nie dzielić, nie zastraszać POLAKÓW! Proszę spojrzeć co Polacy jednogłośnie uważają o WYROKU NA KOBIETY. Całe rodziny wyszły na ulice! Wyszli wszyscy. Także ci, którzy nie o prawa walczą, a są zwyczajnymi agresorami. Zostawcie kościoły w spokoju. Nie dewastujcie cudzego mienia. Nie dawajcie wladzy pretekstu do odwracania uwagi od głównego problemu. Do tego stopnia rzutuje to na cały protest, ze później Kaczyński w swoim przemówieniu wykorzystuje to, a w moim odczuciu wręcz nakłania do wojny. Kochani bądźcie dzielni, walczymy dalej! Uważajcie na siebie i dobrem zwalczajmy zło. #strajkkobiet #prawakobiet #powiedzkomuś

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Maffashion o ciąży: "Niestety to nie ja na własnych warunkach poinformowałam o tym swoich bliskich i znajomych. Zrobiły to za mnie media"

Zobacz także:

14-latka zatrzymana za organizację protestu w Olsztynie. Zobacz nagranie

Młody projektant tworzy symbole Strajku Kobiet dla wszystkich chętnych. "Każdy z nas ma głos"

Kary za strajk kobiet? Wytyczne Prokuratura Krajowego

Co sądzisz o tym artykule?
47
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0