Gwiazdy

Live DD TVN: "Radek przyszedł wystrojony jak do ślubu, a ja... w podartych jeansach!" Rozenek o pierwszej randce z Majdanem

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościem kolejnej relacji na żywo Dzień Dobry TVN. Rozenek w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o swoich początkach na Instagramie i o krytyce w sieci. Odpowiedziała też na pytanie, dlaczego... zostawiła sobie nazwisko po jej drugim mężu oraz jak wyglądała jej pierwsza randka z Radkiem Majdanem!

Więcej:

Odeta Moro: „Po ciąży moje ciało wyglądało bardzo źle. Miałam cellulit od kostek po szyję”

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościem kolejnej relacji na żywo Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej zabawa z Instagramem:

Założyłam Instagram trzy lata temu, ale nie od początku byłam przekonana. A teraz uwielbiam to medium, mówicie mi różne rzeczy, opieprzacie mnie! I cieszę się, że Was mam, to nasza przestrzeń, uwielbiam ją - powiedziała do fanów Małgorzata Rozenek-Majdan. - Instagram to moje miejsce spotkań z Wami, to też taki dziennik.

Fani przybywali do mnie powoli i systematycznie. Największy peak zauważyłam podczas Azja Express. Ludzie przestali mnie traktować jako nudną panią do sprzątania.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że nie boi się krytyki:

Ja nie mam problemu z krytyką. Ja mam problem z chamstwem (...)

Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan zostawiła sobie nazwisko jej "pierwszego męża"? Takie pytanie zadał jeden z fanów Małgosi podczas relacji na żywo:

Po pierwsze, to nie nazwisko mojego pierwszego męża! To nazwisko mojego drugiego męża. I jeszcze dołożyłam nazwisko trzeciego męża - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Zostawiłam nazwisko mojego drugiego męża, ponieważ to nazwisko moich dzieci.

Rozenek-Majdan zdradziła, kiedy zaczęła karierę w show-biznesie.

Statystycznie? Bardzo późno! Chciałabym być przykładem, że pracę można zacząć zawsze. Jeżeli macie 30 lat i nie jesteście pewni, czy to co robicie, jest tym co kochacie, macie masę czasu na zmianę!

Więcej:

"Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan poznała się z Radosławem Majdanem?

Poznaliśmy się w kinie na premierze filmu "Mój biegun" z Maćkiem Musiałem. Wtedy pojawiłam się na premierze z bratem Michałem (...)

I nikt wtedy się nie zorientował, że między Małgosią a Radkiem zaiskrzyło - dodała Agnieszka Jastrzębska.

To Radosław Majdan pierwszy podszedł do Małgorzaty:

Radosław do mnie podszedł i powiedział: 'Teraz nie mamy czasu. Mam do ciebie sprawę zawodową. Czy mogłabyś podać mi swój numer telefonu?'. I ja mu dałam ten numer, bo naprawdę myślałam, że chce się ze mną skontaktować zawodowo. (...) Ja mu powiedziałam, że będę za cztery dni (...) Nagle zadzwonił Radosław i myślałam, że chce coś charytatywnie zrobić. A on chciał się ze mną spotkać, ale ja zakładałam, że to nie jest randka.

Jak wyglądała pierwsza randka Małgosi Rozenek-Majdan z Radkiem Majdanem?

Nie wystroiłam się na randkę, miałam podarte jeansy. Podjechał wystrojony Radosław jak na ślub! I ja tak patrzę na niego w podartych jeansach i t-shircie i mówię: 'Ale to nie randka!', a on powiedział: 'Jak to nie randka?'.

Więcej:

Rozenek-Majdan napisała książkę o in vitro: "Dzięki tej metodzie mam dwóch synów"

Rozenek-Majdan bała się na początku ich związku. Nie wiedziała, czy wszystko się uda:

Ja na początku bałam się. Miałam dwójkę dzieci. Byłam po rozwodzie. Ale ja od razu wiedziałam, że to jest miłość (...)

Rozenek-Majdan opowiedziała też o jej sposobach na piękny wygląd. Czy ma jakiś sekret?

Dieta i ruch! Jeśli się nie ruszycie trzy razy w tygodniu, to nic nie zdziała cudów! Jeśli będziecie jeść cukier i dużo mięsa, to nic nie zdziała! Musicie się ruszyć! (...)

Ja nie zastępuję cukru niczym. Nie ma sensu zastępować cukru, cukier jest wszędzie. Nie jem nawet miodu. Słuchajcie kochani! Banany, winogrona, używasz keczupu - taka niewielka ilość ma tyle cukru!

Relacje na żywo z Dzień Dobry TVN w wakacje!

Przypominamy, w okresie wakacji Dzień Dobry TVN serdecznie zaprasza Was na codzienne (od poniedziałku do piątku) transmisje live w naszych kanałach społecznościowych - na Instagramie i na Facebooku . Podczas rozmów z naszymi gośćmi możecie włączać się w dyskusję i zadawać swoje pytania w komentarzach, do czego was serdecznie zachęcamy!

Zobacz też:

Biolog i psycholog: "Życie płodowe, hormony, przeciwciała mają wpływ na naszą orientację seksualną"

Poprzednie transmisje Dzień Dobry TVN:

Pozostałe wiadomości