Wiadomość

Dzień Dobry TVN w okresie wakacji zaprasza na codzienne transmisje live w naszych kanałach społecznościowych. W poniedziałek 22 lipca o godz. 12:00 Łukasz Radwan zaprasza Was na rozmowę z Lidią Popiel. Kolejny wakacyjny live odbędzie się na naszym profilu na Instagramie. Pytania będziecie mogli zadać na żywo i włączać się w dyskusję, dodając komentarze. Koniecznie bądźcie z nami!

Jeśli jeszcze nie jesteście fanami naszych profili na Instagramie oraz Facebooku to pora to zmienić! Przez całe wakacje planujemy specjalne transmisje live, które prowadzić będę reporterzy Dzień Dobry TVN.

Nasze najbliższe spotkanie na żywo odbędzie się w poniedziałek 22 lipca o godz. 9:00.  Na Instagramie będziecie mogli porozmawiać z Lidią Popiel. Na rozmowę zaprasza Was serdecznie Łukasz Radwan, który poprowadzi rozmowę.


Już we wtorek 23 lipca o godz. 11 Marcin Sawicki zaprasza na rozmowę z Łukaszem Kazkiem, dziennikarzem, historykiem i odkrywcą. Rozmowa dotyczyła będzie poszukiwań... skarbu! Bądźcie z nami koniecznie! 

Zobacz zapis rozmów DDTVN Live:

Co sądzisz o tym artykule?
92
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.07.2019
Jkl
Można to gdzieś zobaczyć?