Gwiazdy

Radosław Majdan sprawił Małgosi wyjątkowy prezent urodzinowy! "Spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała swoje urodziny! To już ostatnie chwile przed porodem spędzone w czwórkę. Za kilka dni Małgosia i Radek powitają na świecie swojego synka. Jak uczcili ten wyjątkowy dzień? Radosław jak zwykle nie zawiódł kreatywnością!

Urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wiele osób spekulowało, że prezenterka urodzi synka właśnie w swoje urodziny. Tak się jednak nie stało. Radosław postanowił wykorzystać ostatnie chwile przed porodem na świętowanie wyjątkowego dnia ukochanej żony. Para spędziła ten czas w towarzystwie Stasia i Tadka, synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa. Było naprawdę wyjątkowo! Małgorzata zachwyca formą i wyglądem w dziewiątym miesiącu ciąży.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę ?

- czytamy pod postem.

Tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala?) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile ? i oczywiście znowu zjadłam za dużo ?‍♀️????

- zażartowała Małgosia.

Fani czekają na rozwiązanie

Internet jest pełen domysłów o tym, kiedy odbędzie się poród dziennikarki. Obserwatorzy pod każdym zdjęciem na mediach społecznościowych pary dodają komentarze, że niecierpliwie czekają na wiadomość o narodzinach dziecka Małgosi i Radka.

Pięknie wyglądacie. Szybkiego rozwiązania Małgosiu ❤️

Pięknie Pani wygląda :) Cudowna rodzinka. Szczęśliwego rozwiązania!!!

Piękny widok, no mąż sprostał zadaniu jak widać :) Szybkiego rozwiązania ?

- piszą fani.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości