Gwiazdy

Powrót Meghan Markle do aktorstwa? Jest kontrakt ze światowym gigantem!

Gwiazdy

Uwaga mediów z całego świata zwrócona jest w kierunku Meghan Markle i Książe Harry'ego, którzy w środę zszokowali opinię publiczną oświadczeniem o rezygnacji z pełnienia swoich obowiązków wobec rodziny królewskiej. Brytyjczycy są zbulwersowani radykalną decyzją pary, która jak się okazuje... ma już plany na dalsze życie. Księżna Meghan już zaczęła negocjować kontrakty ze znanymi markami.

Księżna Meghan podpisała kontrakt z Disneyem

Jak donoszą zachodnie media - w tym "The Times" i "Daily Mail" - Księżna Meghan i Książę Harry już zaczęli układać sobie życie poza dworem królewskim. Co najbardziej zaskakujące - jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem swojej decyzji.

Przypomnimy, że we środę książę i księżna Sussex opublikowali na swoim Instagramie oficjalny komunikat o rezygnacji z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej, w którym zaznaczyli, że będę starali się o uzyskanie niezależności finansowej, a swoje życie zamierzają dzielić pomiędzy Wielką Brytanię oraz Amerykę - czyli miejsce, z którego pochodzi i gdzie karierę aktorską robiła właśnie księżna Meghan.

Po wielu miesiącach refleksji i rozmów zdecydowaliśmy się obrać w tym roku nową, progresywną rolę w instytucji. Postanowiliśmy zrezygnować jako "seniorzy" rodziny królewskiej i pracować nad niezależnością finansową od instytucji, nadal w tym czasie w pełni wspierać Jej Wysokość Królową (...) Planujemy dzielić czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów.

Jak zaznaczyli w dalszej części instagramowego oświadczenia, ta równowaga geograficzna pozwoli im wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni im przestrzeń do skupienia się na uruchomieniu organizacji charytatywnej.

Zagraniczne media donoszą, że Markle jeszcze przed końcem 2019 roku poleciała do Kanady, gdzie negocjowała kontrakty z markami. Wśród nich znajduje się Disney, z którym podpisała już umowę. Księżna Sussex zamierza udzielić swojego głosu, a honorarium opiewające na kilka milionów, planuje przeznaczyć na organizację Elephants Without Borders, pomagającą chronić zwierzęta przed kłusownikami. Ale to nie wszystko... Jak twierdzi źródło brytyjskiego dziennika "The Sun", na tapecie są także rozmowy z francuskim domem mody Givenchy.

Aktorska kariera Meghan Markle

Fani Meghan Markle zacierają ręce i patrzą z nadzieją na prasowe nagłówki sugerujące, że gwiazda wróci na wielki ekran. Przypomnijmy, że zanim Meghan dołączyła do rodziny kólewskiej, rozgłos zyskała jako Rachel z amerykańskiego serialu "The Suits" i prowadząca poczytnego, modowego bloga internetowego.

Meghan Markle i Książe Harry - co dalej?

Decyzja Meghan i Harry'ego zelektryzowała cały świat i wywołała oburzenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie mówi się o tzw. "Megxit". Podobno Królowa nie wiedziała o zamiarach wnuka i była zaskoczona tą decyzją. Jak donosi TVN24, królowa brytyjska na poniedziałek zwołała spotkanie rodzinne, na którym mają pojawić się cztery rodziny.

>>> ZOBACZ więcej w TVN 24:

Brytyjskie media: królowa Elżbieta II zwołuje spotkanie rodzinne

Prawdopodobnie wkrótce wszelkie domysły odsuniemy na bok, ponieważ Meghan i Harry zamierzają udzielić wywiadu telewizji CBS News. Warto podkreślić - amerykańskiej stacji telewizyjnej. Z pewnością decyzja pary poważnie zmieni wizerunek brytyjskiej monarchii.

>>> ZOBACZ:

Autor: Magdalena Szmidt

Pozostałe wiadomości