Gwiazdy

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała zabawne zdjęcia ich syna. Fani są jednogłośni: "Ale słodziak!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Bartosz Krupa/East News Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska coraz chętniej dzieli się wydarzeniami z życia rodzinnego w sieci. Żona Michała Wiśniewskiego pokazała zdjęcia ich syna Falco. Chłopiec bardzo urósł w ostatnim czasie, co nie umknęło uwadze fanów.

Michał Wiśniewski - ile ma dzieci?

Muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak). Aktualnie Michał Wiśniewski jest już po piątym ślubie. Wokalista chętnie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia. Nowo narodzonemu synkowi Falco poświęca taką samą uwagę, jak i reszcie pociech.

Justyna Adamczyk o wychowywaniu 8 dzieci
Justyna Adamczyk o wychowywaniu 8 dzieci Mama Oli Żebrowskiej ma 8 dzieci. Opowiedziała o swoim macierzyństwie.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcia syna

Michał i Pola Wiśniewscy od wielu miesięcy są jednymi z najbardziej rozchwytywanych przed media gwiazd. Wszystko po tym, kiedy na świat przyszedł ich syn Falco. Dumni rodzice co rusz zaczęli chwalić się zdjęciami chłopca w sieci, relacjonując jego rozwój. Teraz żona muzyka wrzuciła zabawne zdjęcie Falco.

- Z serii: Instagram vs. rzeczywistość - czytamy we wpisie.

Fani wydawali się wyjątkowo rozczuleni tym obrazkiem. W komentarzach pod postem czytamy: "Do zacałowania", "Cudowny", "Śliczny chłopczyk", "Jaka cieszynka kochana ", "Ale słodziak", "Dwa ząbki już ma".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości