Co robić, by mieć przyjacielskie relacje z dziećmi? Marta Wiśniewska zdradziła swoje sposoby

Jan Bielecki/East News
Marta Wiśniewska o małżeństwach Michała Wiśniewskiego
Źródło: Jan Bielecki/East News
Marta Wiśniewska jest mamą dwójki nastolatków, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dorosłości. 18-letni Xavier i 17-letnia Fabienne mają z nią świetny kontakt. Fani tancerki podziwiają ich zażyłą relację i pytają, co trzeba robić, by przyjaźnić się ze swoimi pociechami.

Marta Wiśniewska o macierzyństwie

Martę Wiśniewską oraz jej dzieci Xaviera i Fabienne, łączą nie tylko więzy krwi, ale również miłość do tańca. Syn i córka idą w ślady mamy i rozwijają taneczne umiejętności. Gwiazda niedawno w rozmowie z nami wyznała, że obie pociechy mają wielki talent i są już lepsi od niej. Z pewnością wspólna pasja niezwykle zbliża rodzica oraz dziecko i pozwala im nawiązać ze sobą bliską relację. Jednak zdaniem Marty hobby to nie jedyny sposób, by zaprzyjaźnić się z pociechą.

Wiśniewska pochwaliła się w sieci zdjęciami i filmikami z 17-letnią Fabienne. Mama i córka jadą razem autem i wygłupiają się przed kamerą. Internauci są pod wrażeniem, że potrafią tak dobrze się razem bawić i czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie.

- "No naprawdę super się na to patrzy. Rodzic powinien być najlepszym przyjacielem, a widać, że w waszym przypadku tak właśnie jest", "Chciałabym mieć kiedyś takie relacje z moimi dziećmi", "Duet idealny", "Fajne jesteście" - czytamy w komentarzach.

Jedna z fanek poprosiła Martę o poradę. - Kocham ten duet. Co robić, aby mieć tak świetne relacje z dziećmi? Moi jeszcze mali, ale chętnie posłucham rad - napisała fanka Marty.

Wiśniewska bez wahania odpisała. - Słuchanie, dyskutowanie, zaufanie... i cierpliwość - stwierdziła.

Jaką mamą jest Marta Wiśniewska?

Marta chce być najlepszą wersją siebie dla swoich dzieci. Pozwala im wyrażać siebie tak, jak chcą. Gdy Xavier i Fabienne zaczęli się tatuować, Wiśniewska to zaakceptowała.

- Każdy wiek ma swoje prawa i młodzi ludzie poszukują siebie w różny sposób. Uważam, że fajniej jest poszukiwać siebie, robiąc tatuaż, kolczyk, farbując włosy niż iść w używki, złe rzeczy, które ogłupiają – tłumaczyła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Ponadto gwiazda dodała, że stara się rozumieć swoje dzieci i daje im dużą swobodę. - Myślę, że jestem mamą, która bardzo ufa swoim dzieciom. Bardzo im kibicuję. (...) Oni są już dorośli. My jesteśmy dla siebie partnerami. Prowadzimy dyskusje o życiu, o przyszłości – dodała.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marta Wiśniewska o związkach i… wymarzonym typie mężczyzny

Dzień Dobry TVN Online

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jan Bielecki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości