Michał Wiśniewski pochwalił się osiągnięciem najmłodszego syna. Fani: "Możesz być dumny" 

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Źródło: Dzień Dobry TVN
Najmłodszy synek Michała Wiśniewskiego, Falco, próbował wypowiedzieć pierwsze słowo. Ten ważny w życiu dziecka moment wokalista uwiecznił na nagraniu, które opublikował w sieci. Fani muzyka uważają, że zarówno chłopczyk, jak i wideo są uroczy.

Michał Wiśniewski pochwalił się synkiem

Michał Wiśniewski jest niezwykle dumny ze swoich dzieci i często umieszcza ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Chwali się też osiągnięciami pociech. Ostatnio umieścił na Instagramie wideo ukazujące najmłodszego syna, który stara się wypowiedzieć pierwsze słowo.

- Tata czy Mata, jakie słowa synku chciałbyś wyartykułować? Hmmm. Wypowiedział to pierwsze słowo Falco czy nie? Już chyba głuchy jestem... - napisał Michał Wiśniewski.

Większość fanów nie miało wątpliwości, jakie słowo wypowiedział chłopiec. "Śmiało Michał było TATA możesz być dumny", "Jak dla mnie tata", "Było "TATA zdecydowanie!" - czytamy w komentarzach. Inni obserwatorzy konta wokalisty byli zachwyceni urodą Falco. "Słodziak", "Śliczny chłopczyk", "Jakie on ma boskie oczka" - pisali pod wideo.

Więcej na temat:

Michał Wiśniewski - dzieci

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Xavier i Fabienne są ze związku wokalisty "Ich Troje" z Martą Wiśniewską, a Etiennette i Vivienne - z Anną Świątczak. Najmłodszy Falco to z kolei owoc związku muzyka z Polą Wiśniewską. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu 2021 r.

Michał Wiśniewski powtarza, że spełnia się jako ojciec. - Dzieci to są moje największe przeboje. To jest ktoś, dla kogo warto żyć. Zawsze. Bez względu na to, czy nam się związki układają czy nie. Dzieci są moją dumą. Każde z nich, absolutnie bez wyjątku. Jeżeli to by ode mnie zależało, to ja mógłbym mieć ich 12. Natomiast to nie my chodzimy w ciąży, tylko kobiety - powiedział w rozmowie z portalem jastrzabpost.

Zobacz także:

Autor: Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?