Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska oczarowała nowym wizerunkiem. Kuba Badach: "Pamela Andersonowska"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Aleksandra Kwaśniewska
Mateusz Grochocki/East NewsAleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska wróciła do telewizji i wraz z Marzeną Rogalską oraz Olgą Legosz współprowadzi program "Miasto Kobiet" na TVN Style. Z odświeżoną fryzurą i delikatnym makijażem promienieje, a inne gwiazdy nie szczędzą jej komplementów. - Jest ogień. Trochę jak Scarlett Johansson – zauważyła aktorka Agnieszka Dygant.

Program "Miasto Kobiet" po kilkuletniej przerwie powrócił na antenę TVN Style. Aleksandra Kwaśniewska, która wycofała się z telewizji, zgodziła się dołączyć do grona prowadzących talk-show. - Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Kwaśniewska przeszła metamorfozę

Powrót do telewizyjnego świata wprowadził kolejną zmianę w życiu córki byłego prezydenta. Prowadząca "Miasto Kobiet" udostępniła na swoim instagramowym koncie nowe zdjęcie. Przyzwyczailiśmy się do jej naturalnego wizerunku, a na selfie możemy zobaczyć ją w odmienionej wersji, z profesjonalnie wykonanym makijażem. Uwagę przykuwa też fryzura – delikatne blond kosmyki.

- No sorry, ale zrobili mnie tu na takie cacko, że jak nie zamieszczę, to umrę – napisała ubierając wszystko w hasztagi.

Aleksandra Kwaśniewska niczym Scarlett Johansson

Osoby z pierwszych stron gazet są pod ogromnym wrażeniem urody Aleksandry Kwaśniewskiej. Pod zdjęciem posypały się liczne komplementy porównujące ją do gwiazd światowego kina.

- No jest ogień. Trochę jak Scarlett Johansson – napisała aktorka Agnieszka Dygant. - Damn u hot girl! – dodała aktorka Marta Wierzbicka. - Pamela Andersonowska – skomentował Kuba Badach, mąż Oli.

Na zdjęcie zwróciły też uwagę nasze prowadzące. - Aleś piękna Ty. I przede wszystkim Duchem. Niech nikogo nie zmyli piękno Twego Oblicza! – podkreśliła Ewa Drzyzga. - Jaka piękna i radosna – przyznała Paulina Krupińska-Karpiel.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Brodzik w nowej odsłonie

Joanna Brodzik w nowej odsłonie
Joanna Brodzik w nowej odsłonie
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości