Gwiazdy

Klaudia Halejcio obchodzi urodziny. Fani: "Bądź taką wariatką, jaką jesteś"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie chętnie zamieszcza zabawne filmiki. Nie inaczej zrobiła w dniu swoich urodzin. Aktorka 13 września skończyła właśnie 31 lat.

Klaudia Halejcio o macierzyństwie

Ostatni rok był dla Klaudii Halejcio przełomowy. Aktorka stworzyła rodzinę ze swoim partnerem, Oskarem i zaszła w ciążę. W pierwszym tygodniu czerwca została po raz pierwszy mamą, a niedawno razem z ojcem swojego dziecka przeprowadziła się do nowego, większego domu. Poza tym wiadomo, że ostatnie tygodnie gwiazda poświęciła nie na sprawy zawodowe, a w pełni skupiła się na córeczce, której dała na imię Nel. Pragnie bowiem, by od początku miały niezwykłą więź.

- Od zawsze chciałam być mamą i czuję, że to jest ten moment. Ustabilizowałam swoje życie, dojrzałam i czuję się spełniona. Jestem gotowa, aby w pełni świadomie rozpocząć nowy rozdział mojego życia - mówiła jakiś czas temu Klaudia Halejcio w wywiadzie dla portalu Ofeminin.

Urodziny Klaudii Halejcio

W poniedziałek 13 września aktorka obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji Klaudia Halejcio opublikowała w mediach społecznościowych zabawny filmik. Widać na nim, jak jest przeciągana na łóżku z części ekranu, która symbolizuje jej 30 lat, w stronę "wołających 31. urodzin".

Wideo rozbawiło internautów, którzy pod postem zaczęli jej składać życzenia. W komentarzach czytamy: "Zdrówka dużo! A za 9 lat... Po 40-tce to już z górki poleci", "Samych szczęśliwych dni", "Jesteś niezastąpiona", "Kurczę, zaczynam Cię lubić jeszcze bardziej przez to poczucie humoru" czy "Klaudia, wszystkiego co sobie zapragniesz! Bądź taką wariatką, jaką jesteś".

My również przyłączamy się do życzeń. 100 lat!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości