Gwiazdy

Jennifer Lopez została zaatakowana przez fana na lotnisku. Obronił ją Ben Affleck

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Jennifer Lopez i Ben Affleck w 2004 roku

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest najgorętszą obecnie relacją w Hollywood. Poczynania zakochanych nieustannie śledzone są przez tłumy fotoreporterów i nie inaczej było podczas powrotu pary z Wenecji. Na lotnisku piosenkarkę spotkała jednak nieprzyjemna przygoda. Wówczas ochronił ją zatroskany partner.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Przez kilka dni Jennifer Lopez i Ben Affleck przebywali w Wenecji. Piosenkarka m.in. wzięła tam udział w pokazie Dolce&Gabbana, a wolne chwile poświęcała na pielęgnowanie nowego związku, co z radością dokumentowali tamtejsi paparazzi. Zakochani zdecydowali się posunąć także o krok dalej i w piątkowy wieczór 10 września zaprezentowali się razem na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Było to ich pierwsze publiczne wspólne wyjście od 17 lat, co z radością przyjęli fani.

Ben Affleck obronił J.Lo na lotnisku

Para opuszczała pływające miasto już dzień później, bo w sobotę 11 września. W tym celu udała się na weneckie lotnisko Marco Polo. Oczywiście w budynku towarzyszył im tłum fotoreporterów, który uwieczniał ostatnie chwile zakochanych w tym mieście. Wtedy doszło do niecodziennego incydentu. Otóż - jak widać na zdjęciach paparazzi - w pewnym momencie do pary podbiegł brodaty mężczyzna w koszulce i spodenkach cargo. Trzymał w ręku aparat i chciał sobie zrobić z Jennifer Lopez zdjęcie. Gdy podszedł blisko, będąc zbyt natarczywym, do akcji wkroczył Ben Affleck. Aktor odepchnął mężczyznę od ukochanej, kładąc obie ręce na jego klatce piersiowej i skierował go w stronę pobliskiej ściany. Wówczas fanem zajęła się już ochrona lotniska.

- Czy wszystko w porządku? - zapytał Ben Affleck partnerkę od razu po nieprzyjemnej sytuacji.

Wydarzenie nie zepsuło jednak humoru gwiazdy. J.Lo wydawała się niewzruszona, nadal uśmiechała się do kamer i dziękowała personelowi lotniska za pomoc. Media stwierdziły, że aktor zachował się jak prawdziwy Batman, w którego wcielał się w kilku filmach.

Myślicie, że Jennifer Lopez czuje się bezpieczna w towarzystwie Bena Afflecka?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jennifer Lopez i Ben Affleck planują zamieszkanie razem?

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości