Gwiazdy

Agnieszka Dygant o przyjaźni z Beatą Ścibakówną: "Iskrzy między nami"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Mateusz Hładki
Nowa przyjaźń?

O znajomości Agnieszki Dygant i Beaty Ścibakówny głośno jest od pewnego czasu. Aktorki w trakcie wakacji często publikowały wspólne zdjęcia i spędzały razem czas. Teraz Mateusz Hładki postanowił zapytać jedną z gwiazd o łączące ich relacje.

Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna na wakacjach

W mediach społecznościowych w ostatnim czasie niejednokrotnie pojawiały się wspólne zdjęcia Agnieszki Dygant i Beaty Ścibakówny. Artystki spędzały razem wolny czas w Juracie, ciesząc się tamtejszymi widokami i słoneczną temperaturą. W rozmowie z Dzień Dobry TVN gwiazda "Prawa Agaty" wyznała, że poznały się kilka lat wcześniej w tym samym miejscu.

Myśmy się spotkały kilka lat temu nad morzem i tam spędziłyśmy takie wspólne wakacje - jedne, potem następne i troszeczkę teraz się umawiamy na ten sam termin. (...) Mamy kilka takich fajnych tajemniczek "Jurackich"

- powiedziała Agnieszka Dygant w Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Dygant o Beacie Ścibakównej

Szybko złapały ze sobą dobry kontakt i teraz pielęgnują swoją relację. Na publikowanych przez nich zdjęciach można było zauważyć, że z radością spędzają razem chwile. Wspólnie oddawały się ćwiczeniom i kąpielom w morzu, a także chodziły na kolacje. Mateusz Hładki zapytał Agnieszkę Dygant, czy można to nazwać prawdziwą przyjaźnią. Co usłyszał?

- Nie powiedziałyśmy sobie, że się przyjaźnimy, więc teraz tak wywołałeś to trochę. Ale rzeczywiście trochę przypadłyśmy sobie do gustu. (...) Nie chcemy sobie chyba nic powiedzieć, że to jest wielka przyjaźń - bo ona ma swoje przyjaciółki, ja mam swoje - ale rzeczywiście iskrzy między nami coś fajnego - wyznała Agnieszka Dygant.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości