Gwiazdy

Joanna Brodzik świętuje rocznicę premiery "Magdy M." Fani: "To było aż tak dawno temu?"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Tomasz Urbanek/East NewsJoanna Brodzik

Serial "Magda M." cieszył się sympatią milionów widzów. Doskonale wie o tym Joanna Brodzik, która chętnie wraca myślami do tamtych czasów. Teraz aktorka przypomniała swoim fanom, że od premiery popularnej produkcji minęło już 16 lat.

Joanna Brodzik o serialu "Magda M."

W serialu "Magda M." Joanna Brodzik wcieliła się w główną, tytułową postać, czyli prawniczkę Magdę Miłowicz. Widzowie przez dwa lata kibicowali jej relacji z serialowym Piotrem Korzeckim (w tej roli Paweł Małaszyński). Aktorka długo przygotowywała się do serialu i nawet przed rozpoczęciem zdjęć pomagała w kancelarii znajomych prawników. Sama w wywiadach przyznawała, że było to dla niej duże wyznanie zawodowe. Miło je jednak wspomina.

- Pamiętam taki wieczór, kiedy z Pawłem Małaszyńskim kręciliśmy scenę pocałunku i panie charakteryzatorki, żebyśmy nie zostali na wieczność ze zmarzniętymi ustami, przynosiły nam kostki lodu, które musieliśmy cały czas trzymać w buzi, żeby wyrównywać temperatury. Ten pocałunek głównie kojarzy mi się z wazeliną, którą obydwoje byliśmy wysmarowani, żeby nie przymarzły nam do siebie usta - opowiadała Joanna Brodzik w Dzień Dobry TVN.

"Magda M." powstała 16 lat temu

Teraz Joanna Brodzik przypomniała internautom, że głośny serial miał swoją premierę dokładnie 16 lat temu. Aktorka z tej okazji we wtorek 7 września opublikowała w mediach społecznościowych ujęcie z planu "Magdy M.", na którym widać, jak w czerwonym szlafroku stoi na balkonie i przypatruje się figurkom dwóch drewnianych wielbłądów.

16 lat temu... Miała miejsce premiera serialu "Magda M."

- napisała Joanna Brodzik na Instagramie. Post wywołał entuzjazm wśród obserwatorów aktorki, którzy w komentarzach wspominali kultową produkcję. Pisali: "Najlepszy serial!", "To było aż tak dawno temu? Oglądałam", "Magda M. ma szczególne miejsce w moim sercu", "Co ja bym dała za kolejny sezon" czy "To był najlepszy serial ever. Kocham do niego wracać, bo pomimo tyłu lat zawsze wywołuje pozytywne emocje".

Wy też byliście fanami serialu "Magda M."?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czego wstydzi się Joanna Brodzik?

Czego wstydzi się Joanna Brodzik?
Czego wstydzi się Joanna Brodzik?
Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości