Beata Ścibakówna

  Beata Ścibakówna

  Beata Ścibakówna to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Ścibakówna urodziła się w Zamościu, ale tajemnice zawodu zgłębiała Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 1992 roku. Jak wspomina studenckie czasy? Aktorka do wspomnień powróciła w rozmowie z Kingą Burzyńską, gospodynią programu "Absolwenci".

  Lato w pełni, pogoda dopisuje, z radością korzystamy więc z uroków wakacji. Nie inaczej wolny czas spędzają gwiazdy, które chętnie wystawiają ciała na działanie promieni słonecznych. Równie ochoczo dzielą się z fanami swoimi zdjęciami w strojach kąpielowych. Zobacz, kto pochwalił się sylwetką w bikini.

  W "Diagnozie" Beata Ścibakówna gra tajemniczą anestezjolog Olgę Bujak, zakochaną w koleżance z pracy. Jak aktorka podchodzi do tej roli? Czy fani krytykują ją za nią? Panią Beatę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Beatę Ścibakównę znamy z pierwszej transzy "Diagnozy". Do obsady drugiego sezonu serialu dołączył Jan Englert, prywatnie mąż aktorki. Okazuje się, że w serialu gra również córka aktorskiej pary. W jaką postać wciela się Helena Englert? Jak im się współpracuje? I czy rodzice nie bali się, że zostaną posądzeni o nepotyzm? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W serialu Diagnoza gra wiele gwiazd. Wśród nich jest Beata Ścibakówna. Aktorka wciela się w postać doktor anestezjolog. Jak przygotowywała się do tej roli? Dlaczego według niej Polacy lubią seriale medyczne? W kolejnej serii produkcji zagra mąż Pani Beaty - Jan Englert i ich córka - Helena. To była ich wspólna decyzja? Panią Beatę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Wakacje to czas kiedy dorastające dzieci chcą "uwolnić się" na chwilę od swoich rodziców. Jak rodzice przeżywają nieobecność dzieci? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Beata Ścibakówna oraz Krzysztof Hołowczyc.

  Zacznij sobotni poranek z Dzień Dobry TVN. A w programie: Tamara Arciuch i Sonia Bohosiewicz wracają na uczelnię. Poznamy receptę na tanie podróżowanie oraz rodzice: Beata Ścibakówna, Szymon Bobrowski i Krzysztof Hołowczyc o tym, jak przygotować dziecko do samodzielnych wakacji. A na naszym czacie i scenie - Honey! Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  Po raz pierwszy Beata Ścibakówna produkuje sztukę, którą reżyseruje jej mąż - Jan Englert. Jak Beacie pracuje się z mężem? Co Tomasz Stockinger sądzi o spektaklu? Jaka panowała atmosfera na próbach? O tym, nasza dziennikarka, Agnieszka Jastrzębska.

  Beata Ścibakówna, Joanna Koroniewska, Szymon Bobrowski, Tomasz Stockinger, Zbigniew Zamachowski. Wszyscy zamieszani w jedną intrygę! Do czego są zdolni w imię miłości? Na co by wydali 20 milionów? Co zrobili najbardziej szalonego dla miłości? W ślad za intrygą wyruszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  "Sentymentalną" podróż do przeszłości, a dokładnie do czasów PRL-u, odbyli wraz z nami Andrzej Mleczko, Beata Ścibakówna i Robert Kudelski. Czy tęsknią za tamtymi czasami? Dlaczego Andrzej Mleczko uważa, że "demokracja jest mocno przereklamowana, a komuna jest mocno zdemonizowana"? O czym marzyli w PRL-u? Ile butelek alkoholu można było kupić w tamtych czasach za 20 dolarów?