Gwiazdy

Piotr Rubik wspomina udział w "Power Couple". "To były niezwykle trudne 3 tygodnie"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Agata i Piotr Rubikowie wspominają udział w programie "Power Couple". Małżeństwo na oczach widzów okazywało swoje słabe i mocne strony, a także wielkie uczucia. Choć odpadli tuż przez samym finałem, jak przyznają, w ich związku nie liczą się kolejne zadania, najważniejsza jest przede wszystkim miłość.

Agata i Piotr Rubik w "Power Couple"

Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu "Power Couple". Widzowie przez kilka tygodni obserwowali zmagania znanych i lubianych par. Udział w rozgrywce wzięli: Magda Nędza i Hubert Gromadzki, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie, Agata i Piotr Rubikowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili. Pary w każdym z odcinków stawiane były przed różnorakimi zadaniami. Zakochani musieli wykazać się nie tylko wiedzą na swój temat, ale także cierpliwością, wytrzymałością i wzajemnym zaufaniem. Tuż przed wielkim finałem program opuścili Agata i Piotr Rubikowie. Mimo wszystko para nie żałuje udziału w show, w mediach społecznościowych zarówno muzyk, jak i jego żona, ciepło wspominają nową przygodę. Jak przyznał artysta, choć podczas jednego z zadań nie udało mu się podnieść 60-kilogramowych siatek, wie, że w realnym życiu wraz z ukochaną jest w stanie przenosić góry.

Serdecznie Wam dziękujemy, że trzymaliście za nas kciuki i wpieraliście dobrym słowem. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim parom biorącym udział w tej przygodzie. Macie Mega Power. Dziękujemy całej ekipie, która nas bardzo wspierała na planie i poza planem. To były niezwykle trudne 3 tygodnie, ale najważniejsze, że mogłem być razem ze swoją Power Wife @agata_rubik, z którą może nie dźwigaliśmy 60-kilogramowych siatek, ale wiem, że razem możemy przenosić góry. Pamiętajcie, że najważniejsza jest miłość i to ona robi z Was Power Couple! Love

– napisał.

Po zakończeniu przygody z programem głos zabrała także Agata Rubik. Była modelka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z mężem oraz opatrzyła je opisem, w którym wyraziła wdzięczność za nowe doświadczenia.

- Przygoda z programem Power Couple oficjalnie dobiegła końca. Jestem wdzięczna za nowe doświadczenia i nowe przyjaźnie. Dziękuję też Wam za wszystkie miłe słowa wsparcia, emocje i trzymanie kciuków! Nie wygraliśmy, ale czuję, że nasz udział skończył się dokładnie tam, gdzie powinien. W idealnym momencie. Gratuluję Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom. Jesteście super! LOVE You All - dodała Agata.

Fani komentują udział Rubików w "Power Couple"

Zarówno pod postem Piotra jak i Agaty internauci pozostawili wiele komentarzy. Jak przyznali, małżeństwo jest jedną z najbardziej dopasowanych par w polskich show-biznesie. Mimo 18 lat różnicy, zakochani świetnie się dogadują, rozumieją bez słów i z uśmiechem na twarzy kroczą przez życie wychowując córki. Między komplementami pojawiły się także głosy fanów, którzy z żalem przyznali, że jest im smutno, że to właśnie Agata i Piotr nie wygrali programu.

- Najlepsza para. Brawo dla Was

- Super z Was para. Widać długi staż, rozumiecie się bez słów i między słowami a "przytyki" te są słodkie, gdy ludzie znają się jak łyse konie

- Życzę sobie takiego związku i miłości jak Wasza

- Szkoda, że nie wygraliście. Strasznie Wam kibicowałam

- Nie wygraliście, ale i tak sobie megaśnie poradziliście - pisali fani.

"Power Couple" – Rubikowie i Torresowie o miłości i związku. "Granice zostały troszeczkę naciągnięte"

Zobacz także:

Wiecznie młoda Agata Rubik wspomina wyjazd sprzed 15 lat. "Nic się Pani nie zmieniła"

"Power Couple". Agata Rubik walczy z hejtem. "Internauci nie zostawili na Piotrze suchej nitki"

Maja Bohosiewicz, Olga Frycz i Agata Rubik odwiedziły Zofię Zborowską. Opublikowały urocze zdjęcie. "Zosia się zgodziła"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości