uczucia

  uczucia

  Intuicja nazywana szóstym zmysłem od zawsze była przedmiotem dyskusji. Jest to pewne odczucie – przekonanie, że coś należy zrobić lub czegoś robić nie można. Nie jest ono poparte analizą sytuacji – po prostu pojawia się mocne przeświadczenie o słuszności sądu. Skąd się ono bierze? Jak to możliwe, że nagle zauważamy coś, czego wcześniej nie widzieliśmy lub mamy wiedzę, której źródła nie znamy?

  Co to jest dojrzałość emocjonalna? Ile osób, tyle definicji – każdy postrzega ją inaczej. Faktem jest, że wyklucza się ludzi, którzy nie dostosują się do społeczeństwa, a dopasowanie zawsze polega między innymi na współodczuwaniu i hamowaniu emocji w pewnych sytuacjach. Co jeszcze świadczy o dojrzałości emocjonalnej człowieka?

  Kochankowie, przyjaciele, bliscy sobie ludzie... w sesji, którą wymyślił Łukasz Jemioł. Na wernisaż, który przyciągnął tłumy, wybrał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, by zapytać zgromadzonych o karierę, show-biznes i uczucia. Czy, kiedy jest się z kimś blisko, to łatwiej jest robić karierę? Co powiedzieli mu: Łukasz Jemioł, Bogna Sworowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Stankiewicz i Jakub Kosel.

  W Dzień Dobry TVN mamy piękne dziewczyny, ale dla Marcina Prokopa liczy się tylko jedna - Dorotka. Nie widział jej tylko kilka dni, a stęsknił się za nią bardzo. Jak Marcin okazuje uczucia swojej Dorotce? Warto zobaczyć :)

  Emocje czasami trudno utrzymać na wodzy, zwłaszcza kiedy człowiek jest rozochocony, a do łóżka za daleko :) Jak Polacy okazują sobie uczucia w miejscach publicznych? W jakich konfiguracjach? Czy to przeszkadza innym? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Jak w swoich serialowych rolach odnajdują się Marcin Perchuć i Mirosław Kotowicz? Czy filozofia życiowa granych przez nich postaci jest zbieżna z ich prywatnymi poglądami? Czy faceci, w ogóle, rozmawiają o związkach? Jakich rad nasi goście udzielili Marcinowi Mellerowi? Na serial "Mąż czy nie mąż" zapraszamy dziś o 21.50!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Prokop pracowali tylko przez jeden dzień, ale - jak dało się zauważyć - te godziny nie były stracone. Co sobie wyznali na koniec programu? Od razu też rodzi się pytanie: czy Dorota Wellman ma szansę odzyskać uczucia Marcina? :)

  Czy Anglicy potrafią okazywać uczucia? Czym różnią się Polki od Angielek? Co przekeśla mężczynę w oczach Angielki? Kto rządzi w Angli - mężczyźni czy kobiety? Czy w Angli można publicznie okazywać uczucia? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu Ofelii Grzelińskiej "Miłość dookoła świata".