Gwiazdy

Paris Hilton ujawnia szczegóły traumatycznych przeżyć z dzieciństwa. Kiedy premiera dokumentu?

Gwiazdy

Paris Hilton zdecydowała się na szczere wyznanie. Artystka w nowym dokumencie "This is Paris" ujawni traumatyczne historie, jakie przeżyła w dzieciństwie. – Nigdy nie byłam tak szczera – mówi o filmie bohaterka.

Paris Hilton – premiera dokumentu

Paris Hilton ujawnia coraz więcej szczegółów o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Celebrytka była poniżana i torturowana psychicznie. Doświadczyła tego podczas pobytu w szkole z internatem pod koniec lat 90. 39-latka wyznała, że największym problemem byli nauczyciele, którzy wyżywali się na uczniach. Przyznała jednak, że to ją wzmocniło i dziś jest pewną siebie kobietą. O swoich przeżyciach opowie więcej w dokumencie "This Is Paris", który ukaże się już 14 września.

W dzieciństwie przytrafiło mi się coś, o czym nigdy wcześniej nie mówiłam. Zawsze, kiedy próbowałam coś z tym zrobić, byłam karana. Chciałam zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Myślałam jedynie o tym, kim chcę zostać, kiedy uda mi się z tego wyjść

– wyznaje w oficjalnej zapowiedzi dokumentu.

Film o życiu Paris Hilton

Film jest materiałem nieocenzurowanym i nieautoryzowanym, powstał bez scenariusza. Na Instagramie artystka przyznała, że nigdy nie była jeszcze z nikim tak szczera na temat swojego życia. Teraz nadszedł czas, gdy czuje się gotowa opowiedzieć prawdziwą historię.

Za reżyserię odpowiada Alexandra Dean ("Hedy Lamarr: Genialna i piękna"). Dokument będzie można obejrzeć bezpłatnie na YouTubie. Premiera zaplanowana jest na 14 września 2020. Jesteście ciekawi tej historii?

Paris Hilton ujawni traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa.

Zobacz także:

Michał Wiśniewski o pracy i przyjaźni z byłymi żonami. Ostatnio na scenie wystąpił z dwiema z nich

Jennifer Lopez zdradziła rodzinną tajemnicę. Dotyczy ona zmiany płci. Artystka opublikowała w sieci wideo

Marcin Januszkiewicz – aktor, który podczas pandemii został kurierem. „Każda praca jest sobie równą”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości