Gwiazdy

"One Night Squad", czyli luksusy tylko dla zwycięzców. Co wydarzyło się w pierwszych odcinkach nowego programu?

Gwiazdy

Na Player.pl można już oglądać program "One Night Squad", w którym uczestnikami są osoby znane z różnych popularnych programów typu reality. W 1. i 2. odcinku wszyscy spotkali się na Zanzibarze i rozpoczęli swoją przygodę, której długo nie zapomną.

Anastasiya Yandaltsava, Ata Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian "Stifler" Zduńczyk, Piotr "Pedro" Polak oraz Michał Baryza to uczestnicy nowego reality show. Każdy z nich dał się poznać widzom jako barwna, charyzmatyczna postać, której imprezy i rywalizacja nie są straszne.

"One Night Squad" odc. 1 i 2. Co się wydarzyło?

Po przylocie na Zanzibar, pierwszy dzień wszyscy spędzili w ekskluzywnej willi, pławiąc się w luksusach. Czekały na nich wykwintna kolacja, drinki, wspólne tańce i kąpiele w basenie. Dostali także list zachęcający do korzystania z dobrodziejstw, które ich zastały. Podpisany został przez "S". Następnego dnia okazało się, że autorką listu była prowadząca "One Night Squad", Aleksandra Sworowska, znana także jako Sworo.

Ola poinformowała uczestników, że właśnie w tej chwili rajskie wakacje zmieniają się w survival. Każdy musiał spakować najważniejsze rzeczy do plecaków tak, aby być gotowym na nieoczekiwane. Przez kolejne dni luksus będzie dla nich tylko wspomnieniem.

Uczestnicy "One Night Sqiad" wyruszyli w 9-kilometrową podróż przez tropiki. Gdy zmęczeni przybyli na miejsce, byli spragnieni odpoczynku, jednak zamiast tego czekała ich rywalizacja na plantacji alg. Zadanie wykonywali w duetach mieszanych. Dziewczyny łowiły koraliki w algach, a panowie nawlekali je na żyłkę. Wygrali Ata i Michał i to oni mogli wyspać się w wygodnym łóżku. Resztę ekipy czekały mało komfortowe warunki i rozbijanie obozowiska na plaży. Nie było łatwo. Znalazł się jednak czas na grupowe rozmowy i zabawy. Podczas jednej z nich, Łukasz zapytał Anastasiyę, czy chciałaby wrócić do Stiflera, z którym jakiś czas temu była w związku. Zarówno ona, jak i Stifler są jednak zdania, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" i o ile jest szansa na fizyczne zbliżenie, do wznowienia związku na pewno nie dojdzie.

Kolejny dzień to kolejna konkurencja. Tym razem uczestnikom towarzyszyli przedstawiciele jednego z najbardziej znanych ludów afrykańskich – Masajowie. Nowa rywalizacja to olimpiada masajska, czyli bieg na 60 m, skok w dal, rzut dzidą, skok wzwyż i rzut rungu. Po raz kolejny wygrał Michał. Tym razem mógł jednak wybrać, z kim spędzi noc w luksusach. Pozostali znowu spali pod gołym niebem.

"One Night Squad" - uczestnicy

W programie "One Night Squad" uczestnikami są osoby, które wcześniej występowały w innych programach typu reality. Są to: Anastasiya Yandaltsava ("Warsaw Shore"), Ata Postek ("Hotel Paradise"), Ania Adamczyk ("Hotel Paradise"), Ada Śledź ("Love Island. Wyspa miłości"), Madzia Wójcik ("Big Brother"), Łukasz Karpiński ("Hotel Paradise"), Mikołaj Jędruszczak ("Love Island. Wyspa miłości"), Damian „Stifler” Zduńczyk ("Warsaw Shore"), Piotr „Pedro” Polak ("Warsaw Shore") oraz Michał Baryza ("Top Model").

"One Night Squad" – gdzie oglądać?

Dwa pierwsze odcinki "One Night Squad" dostępne są na platformie Player.pl. Kolejne dwa będą pojawiać się co piątek. Od 4 czerwca program można oglądać także na antenie TVN7 - w każdy piątek o godz. 20:00.

Zobacz wideo: Czym na co dzień zajmują się uczestnicy "One Night Squad"?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości