Castingi

"Top Model" ogłasza kandydatów do Srebrnego Biletu.  To na nich będą głosować internauci

Michał Piróg i Joanna Krupa w "Top Model"

TVN/Cezary Piwowarski

Castingi

"Top Model" ogłasza kandydatów do Srebrnego Biletu.  To na nich będą głosować internauci

Michał Piróg i Joanna Krupa w "Top Model"

TVN/Cezary Piwowarski

"Top Model" już po raz 10. zagości na ekranach naszych telewizorów. Castingi do popularnego show TVN trwają do 31 maja. Już pojawiają się jednak pierwsze nazwiska osób, które będą konkurować o srebrny bilet. Kto ma na niego szansę?

10. edycja Top Model

"Top Model" już od 10 lat jest jednym z najpopularniejszych programów TVN. Show otworzyło wielu osobom drzwi do świata modelingu i sprawiło, że zaczęli robić spektakularne kariery. W przeciągu całej dekady program przeszedł kilka transformacji. Początkowo mogły się do niego zgłaszać wyłącznie kobiety, co zmieniło się po 4 latach. Od 8. edycji pojawiły się również Złote i Srebrne Bilety. Pierwszy z nich sprawia, że dany uczestnik omija boot camp i trafia od razu do domu modelek. Srebrny Bilet gwarantuje taką samą pozycję, jednak jest przyznawany przez widzów w drodze głosowania.

Kandydaci do Srebrnego Biletu

W środę 26 maja w mediach społecznościowych programu "Top Model" pojawiła się informacja, że pierwsi uczestnicy zostali już wybrani. Czytamy: "Znamy kandydatów do srebrnego biletu! Głosować na swojego faworyta możecie na naszej stronie, link w bio".

Ze wszystkich zgłoszeń nadesłanych online Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybrali po jednym, które najbardziej im się spodobało. O wygraną w głosowaniu na oficjalnej stronie programu rywalizuje 5 osób.

Uczestnicy wybrani przez jury, którzy mogą zdobyć Srebrny Bilet to: Adam LochyńskiMałgorzata Miłek, Sara Prentka, Anna Szczepańska, Adam SzczepińskiGłosowanie trwa do 31 maja 2021 rokuZwyciężczynię lub zwycięzcę poznamy 1 czerwca 2021 roku.

Kandydat do Srebrnego Biletu "Top Model"- Adam Lochyński

20-letni Adam mieszka w Poznaniu i studiuje fizjoterapię na AWF-ie. Jego pasją jest muzyka i trening. Od dziecka gra na gitarze, a niedawno założył kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoją muzyką oraz coverami. Ma doświadczenie w modelingu i wiąże z tym przyszłość.

Kandydatka do Srebrnego Biletu "Top Model" - Małgorzata Miłek

19-letnia Małgorzata jest studentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia podróże, skąd przywozi zwariowane zdjęcia. Kocha kokardy, które nosi na wielu elementach garderoby. Ponadto jest fanką skoków narciarskich i filmów Marvela.

Kandydatka do Srebrnego Biletu "Top Model" - Sara Prentka

22-letna Sara studiuje na kierunku zarządzanie social media, a pracuje jako office manager. W wolnych chwilach zajmuje się modelingiem.. Jest radosną osobą i zaraża każdego pozytywną energią.

Kandydatka do Srebrnego Biletu "Top Model" - Anna Szczepańska

30-letnia Anna mieszka w Krakowie, gdzie pracuje przy produkcji teledysków muzycznych. Ze swoim ukochanym psem chodzi codziennie na 10-kilometrowe spacery. Gra w tenisa, pływa i uprawia jogę. Już pracowała jako modelka, a teraz chce do tego wrócić.

Kandydat do Srebrnego Biletu "Top Model"- Adam Szczepiński

25-letni Adam Sz. kocha sport, siłownię, podróże i samorozwój. Odkąd osiągnął dorosłość pracował na budowach m.in. w Kanadzie i Szwecji. Teraz stara się odnaleźć swoje miejsce w Polsce i chce rozpocząć przygodę z modelingiem.

Casting do 10. edycji "Top Model" trwa. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0