- Paulina Papierska wygrała pierwszą polską edycję programu "Top Model".
- Choć uczestniczka show wybrała życie z dala od blasku fleszy, od czasu do czasu udziela się w mediach społecznościowych, pokazując internautom fragmenty swojej codzienności.
- W ostatnim instagramowym wpisie podzieliła się zdjęciem z okazji 35. urodzin.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". Tym zajmuje się obecnie
Paulina Papierska dała się poznać szerszemu gronu publiczności w 2010 r., gdy została zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu "Top Model". Uczestniczka show pokonała wówczas swoje koleżanki z planu - Aleksandrę Kuligowską i Annę Piszczałkę. Wygrana otworzyła jej wiele drzwi i sprawiła, że szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych modelek w kraju.
Z czasem Paulina Papierska zdecydowała się jednak wycofać z życia publicznego. Obecnie mieszka w Norwegii wraz ze swoim partnerem, który na co dzień związany jest z klubem piłkarskim FK Tønsberg. Para wychowuje dwóch synów i skupia się głównie na życiu rodzinnym.
Paulina Papierska skończyła 35 lat
Choć od zwycięstwa Pauliny Papierskiej w "Top Model" minęło już kilkanaście lat, modelka wciąż zachwyca swoją urodą. W niedzielny wieczór na jej instagramowym koncie pojawiło się urodzinowe zdjęcie opatrzone krótkim podpisem.
"35 lat. Dziękuję za ten cudowny dzień" - czytamy na jej InstaStory.
Na profilu byłej uczestniczki popularnego show możemy znaleźć także fotografie, na której widać jej pociechy oraz kadry z wakacji czy spotkań z bliskimi.
Zobacz także:
- Jak wyglądają obecnie najpiękniejsze modelki lat 90.? Oto wspaniała "szóstka"
- 51-letnia Claudia Schiffer zachwyciła na premierze filmu. "Pojawiła się jako gość, ale skradła show" Legenda modelingu pokazała się bez filtra. "To jest prawdziwa 60-tka"