Gwiazdy

Nowy partner Moniki Richardson: "Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy". To znany producent filmowy

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Monika Richardson przechodziła ostatnio trudne chwile. Jej mąż, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Żoliborzu w atmosferze skandalu. Dziennikarka przyznała później, że w małżeństwie od dawna nie układało się najlepiej, doszło nawet do zdrady. Wygląda jednak na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Jej nowy partner, Konrad Wojterkowski, opublikował właśnie ich wspólne zdjęcie

Konrad Wojterkowski o związku z Moniką Richardson "bardzo się polubiliśmy ... i lubimy do dzisiaj"

Pod czarno-białym, niewyraźnym zdjęciem Konrad Wojterkowski umieścił obszerny post, w którym, niejako, opowiada historię tego związku. - To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie- rozpoczął opowieść. - Oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy- czytamy dalej.

Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem.

- wyznał producent, tym samym nie pozostawiając złudzeń, co do charakteru ich związku.

W dalszej części swojego wpisu Wojterkowski podkreśla, że rozumie, że relacja z dziennikarką będzie wzbudzać emocje. - Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów - pisze.

Nowy partner Moniki Richardson: "w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie"

Na zakończenie swojej wypowiedzi Konrad Wojterkowski zaapelował do dziennikarzy o szacunek. -Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów. (...) Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy „musieli” spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. - czytamy. Nie zabrakło też prośby o uszanowanie prywatności dzieci pary. - Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką” nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi.

Konrad Wojterkowski: kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Mężczyzna, którego Monika Richardson poznała, kiedy udzielał jej wywiadu jest przedsiębiorcą, producentem filmowym i filantropem. Od wielu lat staje w obronie kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji „Kocham. Szanuję – Nie biję”. Ma 18-letniego syna z pierwszego małżeństwa.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy małżeństwo Izy i Kamila przetrwało?

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości