miłość w sieci

    24 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości. Miłość z Internetu to domena współczesnych czasów. Z roku na rok coraz więcej osób poszukuje uczucia w aplikacjach, na forach i portalach internetowych. Jednak czy naprawdę można znaleźć miłość online? W jaki sposób odnaleźć drugą połówkę pośród milionów ludzi?

    "Opis to było to, co mnie przyciągnęło".

    Monika Richardson przechodziła ostatnio trudne chwile. Jej mąż, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Żoliborzu w atmosferze skandalu. Dziennikarka przyznała później, że w małżeństwie od dawna nie układało się najlepiej, doszło nawet do zdrady. Wygląda jednak na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Jej nowy partner, Konrad Wojterkowski, opublikował właśnie ich wspólne zdjęcie

    Wiele osób korzysta z portali i aplikacji randkowych, które mają pomóc w znalezieniu drugiej połówki. Nie mam w tym nic złego, jednak trzeba uważać – nigdy nie wiadomo, czy ktoś po drugiej stronie ekranu nie mija się z prawdą. O internetowych oszustach i manipulatorach rozmawialiśmy z Łukaszem Kacą, trenerem odczytu kłamstwa.

    Wiele osób szuka swojej drugiej połówki na portalach randkowych. Czy to dobre miejsce na znalezienie prawdziwej miłości? Jak wydobyć z wielu ogłoszeń, anons osoby, która wyznaje podobne wartości? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z terapeutką i life coachem Joanną Godecką oraz ekspertem ds. zachowań społecznych Katarzyną Pawlikowską.