Gwiazdy

Sentymentalny Michał Piróg pokazał zdjęcie sprzed lat z Kingą Rusin. "Piękne czasy"

Gwiazdy

Ostatnio Michała Piróga wzięło na wspominanie i archiwalnymi fotografiami raczy swoich fanów na Instagramie. Jednak nie są to zwykłe zdjęcie, bo na każdym z nich pozuje z osobą ze świata show-biznesu. Na jednym znajduje się Kinga Rusin, a na drugim?

Michał Piróg ma bogatą bibliotekę zdjęć na swoim telefonie. To jest teza, którą można wysnuć z jego ostatnich postów. Na jego koncie na Instagramie znalazły się bowiem zdjęcia sprzed lat. I są tam prawdziwe perełki.

Michał Piróg i Kinga Rusin – 2014 rok

Najnowszy post Michała Piróga poświęcony jest Kindze Rusin. Na zamieszczonym zdjęciu widzimy, jak uśmiechnięci udają się na premierę filmu. Z opisu dowiadujemy się, że po niej - udali się razem na koncert.

- Dzisiaj telefon przeniósł mnie w czasie o 7 lat wstecz. Tak naprawdę to był 11.1.14. Najpierw była premiera filmu "Pod Mocnym Aniołem", a potem poszliśmy do Palladium na koncert Agnes Obel. Był świetny – oświadczył choreograf.

Choć minęło parę ładnych lat od tego zdjęcia, trzeba przyznać, że Kinga Rusin i Michał Piróg nie zmienili się za bardzo. Oboje jednak mile wspominają tamten wieczór.

- Piękne czasy, cudowne chwile – skomentowała dziennikarka.

Przypomnijmy, że w 2014 roku Kinga Rusin i Michał Piróg obok Agustina Egurroli byli w składzie jury tanecznego talent-show "You Can Dance. Po prostu tańcz!" . Wówczas rozpoczynały się castingi do ósmej edycji.

Michał Piróg z Malwiną Wędzikowską

Na tym nie koniec wspominek Michała Piróga. Wcześniej opublikował zdjęcie z 2018 roku. I to nie z żadnej premiery, a z Zanzibaru, na który poleciał z Malwiną Wędzikowską!

W komentarzu pod zdjęciem tancerz napisał, że na wyspie byli razem 3 dni. - Przechodziliśmy tam bardziej rekonwalescencję i poza hotel nawet nosa nie wyściubiliśmy – poinformował.

Ponadto zarówno pod jednym, jak i pod drugim postem użytkownicy Instagrama poprosili tancerza o więcej wspomnień. Kto wie, może Michał Piróg przystanie na tę prośbę i pokaże z kim i gdzie w przeszłości bywał.

Zobacz też:

Katarzyna Chrzanowska od lat nie mieszka w Polsce. Dlaczego gwiazda "Adama i Ewy" zniknęła z show-biznesu?

Lana Del Rey zapowiada nową płytę teledyskiem w stylu vintage. Jak tańcząca z wilkami

Krzysztof Zalewski rozpływa się nad synem. Lew odziedziczył po tacie jedną z cech

Zobacz wideo: Michał Piróg o „Top Model”: Nigdy nie szukaliśmy 14 osób, które poradzą sobie na wybiegu, tylko takich, które odnajdą się w świecie mody

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości