Michał Piróg

  Michał Piróg

  Michał Piróg od lat walczy z dyskryminacją i nierównością. W rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim tancerz opowiedział o swojej młodości, relacji z rodzicami i życiu prywatnym. Dowiemy się także, jak znosił obelgi ze względu na orientację seksualną. – Nie chodziłem do psychologów i psychiatrów, ale mam świadomość, że tysiące dzieciaków tego nie przechodzi w tak obojętny sposób – powiedział Piróg.

  Narodowy Program Szczepień trwa, jednak przyjęcie pierwszej dawki nie zwalnia z odpowiedzialności i ostrożności, ponieważ można nadal zarazić się koronawirusem. Doskonale wie o tym Michał Piróg, który niedawno zachorował, a także Kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, prof. Andrzej Fal.

  Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna społeczeństwa. Coraz częściej wdrażamy do swojego życia dobre nawyki - sortujemy śmieci, a plastikowe worki zamieniamy na materiałowe. Co zaś dzieje się z modą? Wiele osób w szale zakupów wychodzi ze sklepów z torbami pełnymi nowych ubrań. Michał Piróg postanowił wydostać się z tej pułapki. "Powtórka stylóweczki 1 do 1 sprzed 2 lat. Czemu nie” – napisał.

  Już dzisiaj poznamy zwycięzcę 7. sezonu Top Model TVN. Mateusz Hładki spotkał się z trójką finalistów, Michałem Pirógiem oraz członkami jury Kasią Sokołowską i Dawidem Wolińskim: "To co się dzisiaj tutaj wydarzy. Tego jeszcze nie widzieliście" . Jak będzie wyglądał dzisiejszy odcinek? Czego możemy się spodziewać? Zapraszamy już o 21.30!

  Michał Piróg i Tomasz Oświeciński nie ukończyli szkoły aktorskiej, a mimo to postanowili wkroczyć w świat filmu i teatru. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jakie mają wykształcenie, czy ktoś ich uczy aktorstwa i jak przygotowują się do ról. Naszym gościem był również Daniel Olbrychski. Okazuje się, że aktor dopiero w 2010 r. zdobył dyplom Akademii Teatralnej w Warszawie. Dlaczego nie ukończył szkoły aktorskiej w młodości?

  Po rocznej przerwie na antenę TVN wraca "Top Model". Formuła i regulamin programu został nieco poszerzony. Co to znaczy? Na co szczególnie jury będzie zwracało uwagę podczas castingów? Z Katarzyną Sokołowską, Joanna Krupą, Michałem Pirógiem, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Od września na antenę TVN wraca "Top Model". Jakie oczekiwania wobec nowej edycji show ma Michał Piróg? Czy tęsknił za programem? "Top model" jest często przepustką do popularności. Komu według Piróga udało się odnieść sukces? Z Michałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ruszyły już castingi do kolejnej edycji Top Model. Czy Dawid Woliński jest tym faktem podekscytowany? Jakie są zmiany w regulaminie programu? Z jurorem Top Model rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Michała Piróga reporterka Dzień Dobry TVN zapytała o jego nową pasję. Co to takiego?

  W 2017 roku 2 miliony ton nawozów trafiło na polskie pola i do polskich sadów. Jak wpływają one na rośliny? Powinniśmy się bać nawozów? Sprawdził to Michał Piróg. Natomiast w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy prof. dr hab. Janinę Gajc-Wolską z Katedry Roślin Warzywnych i Leczniczych SGGW. Zapytaliśmy ją, które warzywa mają najmniej niepożądanych składników, a które najwięcej.

  Ubrania od projektantów nie należą do tanich zachcianek. Luksusowa torebka potrafi kosztować krocie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich pierwsze zakupy w butikach projektantów. Czy długo musieli odkładać pieniądze na wymarzone zakupy?