Michał Piróg

  Michał Piróg

  W życiu Żakliny Ta Dinh ostatnio sporo się dzieje. Kilka tygodni temu uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piękna modelka o egzotycznej urodzie chętnie opowiada o urokach macierzyństwa w sieci, nie stroni też od publikowania na Instagramie rodzinnych zdjęć. W jednym z postów pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który jej córeczka otrzymała od Michała Piróga.

  Michał Piróg od lat walczy z dyskryminacją i nierównością. W rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim tancerz opowiedział o swojej młodości, relacji z rodzicami i życiu prywatnym. Dowiemy się także, jak znosił obelgi ze względu na orientację seksualną. – Nie chodziłem do psychologów i psychiatrów, ale mam świadomość, że tysiące dzieciaków tego nie przechodzi w tak obojętny sposób – powiedział Piróg.

  Narodowy Program Szczepień trwa, jednak przyjęcie pierwszej dawki nie zwalnia z odpowiedzialności i ostrożności, ponieważ można nadal zarazić się koronawirusem. Doskonale wie o tym Michał Piróg, który niedawno zachorował, a także Kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, prof. Andrzej Fal.

  Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna społeczeństwa. Coraz częściej wdrażamy do swojego życia dobre nawyki - sortujemy śmieci, a plastikowe worki zamieniamy na materiałowe. Co zaś dzieje się z modą? Wiele osób w szale zakupów wychodzi ze sklepów z torbami pełnymi nowych ubrań. Michał Piróg postanowił wydostać się z tej pułapki. "Powtórka stylóweczki 1 do 1 sprzed 2 lat. Czemu nie” – napisał.

  Już dzisiaj poznamy zwycięzcę 7. sezonu Top Model TVN. Mateusz Hładki spotkał się z trójką finalistów, Michałem Pirógiem oraz członkami jury Kasią Sokołowską i Dawidem Wolińskim: "To co się dzisiaj tutaj wydarzy. Tego jeszcze nie widzieliście" . Jak będzie wyglądał dzisiejszy odcinek? Czego możemy się spodziewać? Zapraszamy już o 21.30!