Michał Piróg nie chce tak żyć: "To jest męka. Siedzisz w jakimś więzieniu"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
20-tka telewizyjnej kariery Michała Piróga
20-tka telewizyjnej kariery Michała Piróga Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Michał Piróg to polski tancerz, choreograf, prezenter, prowadzący programy telewizyjne oraz działacz społeczny. Od ponad 20 lat pracuje na planach programów telewizyjnych. W Dzień Dobry TVN zdradził, jak zaczęła się jego praca w telewizji oraz poruszył temat tolerancji. - Opinia ludzi nie jest dla mnie aż tak bardzo ważna - powiedział.

Kariera Michała Piroga

W latach 2001-2002 został choreografem w nowej produkcji TVN "Droga do gwiazd". W międzyczasie występował na deskach Teatru Roma, Powszechnego i Teatru Komedia. Ogólnopolską popularność przyniosło mu jurorowanie w programie rozrywkowym TVN You Can Dance – Po prostu tańcz (2007–2012, 2015–2016). Obecnie możemy oglądać go w "Top Model", w którym wspiera uczestników w drodze do wielkiej zagranicznej kariery. 

- Nigdy nie myślałem o tym, żeby pracować w telewizji. Dla mnie scena była takim miejscem, gdzie chciałem być i się spełniać. Oczywiście kamery też były brane pod uwagę - powiedział gość Dzień Dobry TVN. - To się wydarzyło przez przypadek. Wszystko w moim życiu dzieje się przez przypadek - dodał.

Tyle lat minęło…
Tyle lat minęło… Źródło: Dzień Dobry TVN

Bycie sobą według Michała Piroga

Michał Piróg wskazał, że bardzo ważne dla niego jest szerzenie tolerancji. Głośno mówi o tym, że jest gejem, Żydem oraz wegetarianinem.

- Urodziłem się, kim się urodziłem. Miałem do wyboru ścieżkę podwójnego, potrójnego życia, schowanego w szafie lub pełnego fantazji. Mogłem się kreować na niedostępną gwiazdę telewizji, ale mnie to nie interesuje, ponieważ chodzę do warzywniaka, robię to, co robię, może nie zachowuję się tak, jakby ludzie chcieli to widzieć - powiedział Michał Piróg.

- Postanowiłem, że opinia ludzi nie jest dla mnie aż tak bardzo ważna niż to, co widzę w swoim lustrze, jak myję zęby rano. Postanowiłem nie udawać, bo znam ludzi, którzy udają całe życie z różnych powodów i im nie zazdroszczę, bo to jest dla nich męka za życia. Siedzisz w jakimś więzieniu. Coraz ciaśniejsza jest ta cela, bo te kłamstwa są coraz mniej wygodne, coraz bardziej boisz się, że to wyjdzie, bo też na tym jest to zbudowane - podsumował gość Doroty i Marcina.

Tyle lat minęło…
Tyle lat minęło… Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości