tancerz

  Tomasz Barański, znany tancerz i choreograf, w programie "Mask Singer" przygotowuje niesamowite widowiska taneczne. Co ciekawe, podczas prób występów, nie wie z kim pracuje.

  Erik Cavanaugh, mimo że jego wygląd mocno kłóci się z wyobrażeniem, które większość z nas ma na temat tancerzy, realizuje swoje marzenia. Jak zaczęła się jego przygoda?

  Michał Malitowski i jego żona Yuliya dokładają wszelkich starań, by pomóc uchodźcom z Ukrainy. Wspierają ich psychicznie oraz finansowo. Jak się okazuje, tragedia naszych sąsiadów jest szczególnie bliska partnerce tancerza, gdyż pochodzi ona z Odessy. "Nie wierzyłam, że coś takiego mogło się wydarzyć w 2022 roku" – powiedziała.

  "Realizuję nasz plan" - napisała na Instagramie narzeczona zmarłego tancerza.

  "Nauczyłem się szyć z filmików z internetu".

  W październiku tancerz skończył 34 lata.

  "Był bardzo dowcipny, nie brał siebie serio".

  "Na początku było to dla mnie problematyczne".

  Znany tancerz i choreograf Tomasz Barański mieszka w niezwykle stylowym i nowoczesnym mieszkaniu. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział, kto pomógł mu zaprojektować cztery kąty. Okazuje się, że jego ukochana Michalina ma smykałkę do urządzania wnętrz.

  Jan Kliment jest obecnie jednym z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, ale jego droga do sławy nie była prosta. Miał zostać hutnikiem, jednak po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing", zapragnął być jak Patrick Swyaze i prowadzić kobiety w tańcu. Początkowo jego rodzina nie akceptowała tego. Dopiero, gdy Janek odniósł pierwsze sukcesy, bliscy zaczęli być dumni. Opowiedział o tym w "Kulisach Sławy".

  Jan Kliment zasiądzie w jury 13. edycji "Mam talent!". Widzowie TVN będą oglądać go u boku Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Tancerz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradził, czym zajmował się tuż po ukończeniu technikum. Z tej strony go nie znaliście.

  Robert Kochanek jest obecny w polskim show-biznesie już od kilkunastu lat. Zasłynął za sprawą występów w teledyskach gwiazd, a także udziałowi w jednym z tanecznych show. Teraz szuka miłości w "40 kontra 20". Jak się zmienił na przestrzeni lat?

  Robert Kochanek to znany tancerz, którego wiele osób pamięta z popularnego programu tanecznego. Kiedy uczestniczki "40 kontra 20" po raz pierwszy zobaczyły go na Krecie, były pewne, że gdzieś już go widziały. Z kimś go jednak pomyliły.

  Michał Malitowski to wielokrotnie nagradzany tancerz i choreograf. Na koncie ma między innymi podwójne mistrzostwo świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich. Mężczyzna, który od 15 lat mieszka w Londynie, niedawno wziął ślub z pochodzącą z Australii Yuliyą. O ukochanej, rodzinie i problemach zdrowotnych opowiedział podczas rozmowy z naszą reporterką Anią Senkarą.

  Patryk Brożyński od ośmiu lat tańczy jumpstyle. Niedawno pokonał międzynarodowych rywali i zwyciężył World Jumpstyle League 2020. Jak zaczęła się jego niezwykła pasja? O tym "Lukier" opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Polski tancerz, choreograf i instruktor tańca Tomasz Barański 19 grudnia obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji podsumował swoje życie - zarówno prywatne, jak i zawodowe. Swoje przemyślenia zawarł w niezwykłym filmie, który już niebawem będzie miał premierę. Opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN, a Edyta Herbuś zdradziła, jak wyglądała ich relacja.

  Łukasz Zięba skradł serca polskiej publiczności jako uczestnik 4. edycji "You Can Dance". Zajął drugie miejsce, ale program był dla niego wstępem do wielkiej kariery. Ta rozwinęła się po wyjeździe za ocean. Udało się nam z nim spotkać w trakcie jego pobytu w Krakowie, do którego przyleciał, by poprowadzić warsztaty taneczne.

  Po sukcesie w "Tańcu z gwiazdami", w 2010 roku, wyjechał z Polski. Dlaczego Robert Rowiński zdecydował się na taki ruch? Czy wszystko ułożyło się tak, jak sobie zaplanował i kiedy wreszcie znajdzie czas na doktorat z socjologii? Zobaczcie.

  Pat Bogusławski to były tancerz i model. Obecnie zajmuje się kreowaniem ruchu podczas sesji zdjęciowych. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Stella McCartney, Victoria Beckham, Tilda Swinton. Kiedy Pat przyjechał do Londynu? Na czym konkretnie polega jego praca? I jakie ma plany na przyszłość? W Londynie z Patem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Młody tancerz i choreograf Aleksander Paliński, uczestnik programu "You Can Dance", ma na swoim koncie współpracę nie tylko z polskimi artystami, ale także z zagranicznymi gwiazdami m.in.: Céline Dion, Jessie J i Ditą von Teese, dla której nawet tworzy choreografię. Czy po przeprowadzce do USA miewał momenty zwątpienia? Która amerykańska gwiazda zaprosiła go na Wigilię? Gdzie tak naprawdę zaczęła się jego przygoda z tańcem? Z tancerzem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jarosław Kruczek jest tancerzem w Scapino Ballet Rotterdam. Pasją do tańca zaraziła do mama. Jarek tańczy od kilkunastu lat. Obecnie studiuje teatr tańca na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Amsterdamie. Drugą pasją tancerza jest gotowanie. Jarek pracuje na kuchni. Jak mówi to jego plan b. O swojej pasji do tańca Jarosław opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Czy zawód tancerza wiąże się z wieloma wyrzeczeniami? Jak wyglądają castingi do najlepszych teatrów? Co jest dla niego najtrudniejsze w zawodzie tancerza?

  Tancerz Refat Abdullayev i akrobata (a w zasadzie "fruwający człowiek", jak nazwał go Piotr Kraśko) Łukasz Świrk to ostatni zwycięzcy ostatniego półfinału X edycji "Mam Talent!". Jakie są ich marzenia i plany na przyszłość? Czy udział w programie już wpłynął na ich życie? I dlaczego postanowili spróbować swoich sił w talent show? Finał "Mam Talent!" już w sobotę 2 grudnia!

  Michał Piróg na podstawie swoich życiowych doświadczeń stworzył katalog trzynastu zasad, które pomogły mu stać się tym, kim jest i osiągać sukcesy. Jakie to są zasady? Powiedział o nich w Dzień Dobry TVN. W jakich momentach Michał był zmuszony do zmiany swoich planów życiowych?

  Choć za sceną jest związany od wielu lat, to dopiero dzięki udziałowi w Azja Express poznała go cała Polska. O kim mowa? O wokaliście, tancerzu, aktorze i właścicielu restauracji Leszku Stanku. Zapytaliśmy go w Dzień Dobry TVN, w jaki sposób ma zamiar wykorzystać popularność zdobytą w Azja Express i kto z uczestników programu zaskoczył go najbardziej.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje emocje rozgrzeją tancerze Justina Biebera, Staszek Karpiel-Bułecka zabierze nas w ekstremalną podróż kajakiem, Robert Gonera, Magdalena Kumorek i Berenika Nienadowska zdradzą swoje sposoby na relaks, nasi kucharze będą robić słodkie sztabki złota, a Filip Chajzer zmieni pracę. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Błażej Klepczarek od ponad 10 lat zdobywa brytyjskie sceny - gra w musicalach, teledyskach i filmach. Zrobiło się o nim głośno kilka tygodni temu, gdy z grupą taneczną Bollywest Fusion dotarli do półfinału brytyjskiej edycji programu Mam talent. W Dzień Dobry TVN tancerz powiedział o swoim życiu w Londynie, ciężkiej pracy i ulubionym stylu tańca. Jakie ma plany związane z zawodem tancerza?

  We wczorajszym odcinku "You Can Danc"e z programu odpali Maja Bratus i Nader Hasnaouri. Czy są zadowoleni ze swoich występów? Co poszło nie tak? Jak ich występy ocenia Maciej "Gleba" Florek? Nad czym ta dwójka tancerzy powinna jeszcze popracować?

  Kariery taneczne wielu uczestników You Can Dance udowodniły, że udział w tym programie jest przepustką do wielkiego świata. Jedną z osób, które z powodzeniem rozwijają swój talent jest gość Dzień Dobry TVN Michał Przybyła, który zajął czwarte miejsce w 8. edycji You Can Dance. Powiedział nam o prowadzonych przez siebie warsztatach i spektaklach, w których występuje. Obok niego usiadł choreograf i tancerz Michał Piróg, który miał okazję współpracować z Michałem Przybyłą po zakończeniu 8. edycji YCD. Zapytaliśmy go, jak on widzi dalszą karierę młodego tancerza i jaki jest przepis na sukces. Marcin Prokop miał pewną radę dla Michała Przybyły, ale nie dotyczyła ona tańca. Czego więc? Zobaczcie.

  Marta Fiedler jest pierwszą solistką Polskiego Baletu Narodowego. Kiedy zaczęła tańczyć? Jak wygląda jej dzień pracy? W życiu każdego tancerza przychodzi czas, kiedy musi zejść ze sceny. Co wtedy czuje? Jakie Marta ma plany po zakończeniu kariery na scenie?

  Mateusz Sobecko wygrał 8. edycję programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". W nagrodę otrzymał 3-miesięczne stypendium na Broadway'u. O plany zawodowe, wyjazd do Stanów Zjednoczonych, studia zapytał tancerza dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.