Tych zmian w "Top Model" nikt się nie spodziewał. Kim jest nowa współprowadząca?

Nowa współprowadząca "Top Model"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sofia z “Top Model” wciąż... na topie
Sofia z “Top Model” wciąż... na topie
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
Ruszyły castingi do “Top Model”
Ruszyły castingi do “Top Model”
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
Kolejny sezon programu "Top Model" niedługo trafi na antenę TVN. Po etapie castingów on-line ruszyły nagrania pierwszych odcinków show. Po raz kolejny na ekranie zobaczymy lubianych jurorów - Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Kasię Sokołowską oraz Dawida Wolińskiego. W tegorocznej edycji do Michała Piróga dołączy nowa postać, która będzie wsparciem dla uczestników. Kto zostanie współprowadzącą "Top Model"?

Nowa współprowadząca "Top Model"

Najnowsza odsłona programu "Top Model" już wkrótce zagości na antenie TVN. Po raz 13. widzowie zobaczą, jak młodzi wielbiciele mody walczą o sławę i karierę w świecie modelingu. Nowa odsłona show przygotowała niespodzianki, a jedną z nich jest nowa współprowadząca, która wesprze Michała Piróga za kulisami. Ta rola przypadła Sofii Koneckiej-Menescal, finalistce poprzedniej edycji "Top Model", która jak nikt inny doskonale zrozumie potrzeby nowych bohaterów formatu. Młoda artystka spróbuje swoich sił w nowej roli, będzie motywować uczestników i pomagać im nie tylko podczas castingów.

- Bardzo się cieszę z powrotu na plan "Top Model". Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki "Top Model" spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami - mówiła w tvn.pl Sofia Konecka-Menescal 

Kim jest Sofia Konecka-Menescal?

Sofia Konecka-Menescal była finalistką 12. edycji "Top Model". Gdy zgłosiła się do show, miała zaledwie 17 lat i ogromne zadatki na gwiazdę w branży. Młoda dziewczyna przyszła na świat w Brazylii, jednak na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pozuje do zdjęć, jest influencerką i gitarzystką zespołu June 66. Band inspirowany rockowymi grupami lat 80. ma niecodzienny wizerunek i cieszy się rosnącą popularnością.

Choć Sofia miała duże nadzieje związane z wygraną "Top Model", nie miała żalu co do ostatecznego werdyktu. Tuż po finale, w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl, opowiedziała, co sądzi na temat wyników głosowania widzów.

- Uważam, że skoro nie wygrałam, to tak po prostu miało być. Tak działa życie, uważam, że nic nie dzieje się bez powodu - stwierdziła uczestniczka "Top Model".

"Top Model" - 13. sezon show

"Top Model" to program, który gości na antenie TVN od 2010 roku. Po raz kolejny na ekranie zobaczymy uwielbiane jury, które odnajdzie potencjalnych kandydatów na idealnych modeli i modelki. W 13. sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to aż 200 tysięcy złotych! Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management.

Uwielbiany format powróci do stacji z 13. sezonem jesienią 2024 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?