Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny. Prywatna spowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego. Michał Wiśniewski zdradził, czy chce mieć więcej dzieci. Te newsy mogłeś przegapić.

Autor:
Aleksandra
Matczuk
ADHD u dorosłych
ADHD u dorosłychDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Co wydarzyło się w Polsce w niedzielę, 28 maja? Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny. Artystka pochwaliła się imponującym pierścionkiem. Michał Wiśniewski wyznał, czy chce mieć więcej dzieci. Prywatna spowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny. Imponujący pierścionek zaręczynowy

Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia, że przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja. Młoda wokalistka zdradziła swoim fanom, że zaręczyny odbyły się kilka miesięcy. Pochwaliła się także pięknym pierścionkiem, który otrzymała od narzeczonego. - Kilka miesięcy temu powiedziałam "tak"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko - napisała na Instagramie.

Michał Piróg nie chce tak żyć: "To jest męka. Siedzisz w jakimś więzieniu"

Michał Piróg to polski tancerz, choreograf, prezenter, prowadzący programy telewizyjne oraz działacz społeczny. Od ponad 20 lat pracuje na planach programów telewizyjnych. W Dzień Dobry TVN zdradził, jak zaczęła się jego praca w telewizji oraz poruszył temat tolerancji. - Opinia ludzi nie jest dla mnie aż tak bardzo ważna - powiedział.

Andziaks i Luka w pierwszym wywiadzie po finale "Azji Express"

Zwycięzcami 3. sezonu programu "Azja Express" zostali Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka). Czy spodziewali się wygranej? Jakie emocje im towarzyszyły podczas finału? Jaki jest ich przepis na udany związek? O tym opowiedzieli w cyklu "Naj Azja Express" Aleksandry Rogowskiej-Lichnerowicz.

Michał Wiśniewski chce mieć więcej dzieci? Komentarz jego córki zaskakuje

Michał Wiśniewski jest ojcem sześciorga dzieci. Latorośle wokalisty są uzdolnione muzycznie: śpiewają, tańczą i komponują. Wspólnie z Etiennette nawet koncertuje. Choć życie w patchworkowej rodzinie, to nie lada wyzwanie, Michał Wiśniewski wydaje się być spełnionym rodzicem. W najnowszym wywiadzie wyjawił, czy planuje powiększyć rodzinę. Jego córka Etiennette zareagowała entuzjastycznie na odpowiedź ojca.

Prywatna spowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego

17 maja w księgarniach ukazała się książka pt.: "PREZYDENT. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim", czyli wywiad-rzeka jednego z najpopularniejszych polskich polityków. Prezydent porusza w publikacji zarówno wątki historyczno-polityczne, jak i te zupełnie prywatne. Za co jest wdzięczny żonie oraz córce? Jak wspomina spotkanie z królową Elżbietą II? Rąbka tajemnicy uchylił w Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News, MWmedia, Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości