Andziaks i Luka w pierwszym wywiadzie po finale "Azji Express": "Powiedzieliśmy sobie: Nigdy więcej"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
"Naj Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka) zwycięzcami programu
"Naj Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka) zwycięzcami programu
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Zwycięzcami 3. sezonu programu "Azja Express" zostali Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka). Czy spodziewali się wygranej? Jakie emocje im towarzyszyły podczas finału? Jaki jest ich przepis na udany związek? O tym opowiedzieli w cyklu "Naj Azja Express" Aleksandry Rogowskiej-Lichnerowicz.

"Azja Express": Andziaks i Luka wygrali wyścig

W 13. odcinku o zwycięstwo rywalizowali Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Andziaks i Luka. Walka o wygraną była emocjonująca do końca. Jako pierwsza na metę dobiegła para YouTuberów. Spodziewali się tego?

- Wiadomo, że decydując się na taki program, to każdy z tyłu głowy ma, że chciałby wygrać. Faktycznie my z takim nastawieniem jechaliśmy. Natomiast już pierwszego dnia stwierdziliśmy, że nie wygramy i absolutnie to nie jest miejsce dla nas, bo to jest totalny hard core - przyznała Andziaks w cyklu "Naj Azja Express". 

Swoje zwycięstwo małżeństwo świętowało przy dźwięku bojowych bębnów. - To było niesamowite. Mnie się chyba jeszcze nie zdarzyło wygrać czegoś tak poważnego - podkreśliła rozmówczyni Aleksandry Rogowskiej-Lichnerowicz. - To są takie emocje, to jest taka adrenalina, że słysząc już tę muzykę, myślałam, że to może na pocieszenie. Gdy Luka powiedział: "Tak, wygraliśmy", to dopiero zaczęłam tam skakać, płakać - dodała.

Andziaks i Luka wspominają "Azję Express"

Udział w programie "Azja Express" to nie tylko "przygoda życia", lecz i wyjście poza strefę swojego komfortu. - Pamiętam, że jak wygraliśmy, to powiedzieliśmy sobie: "Nigdy więcej". Przepiękne wspomnienia - mimo że trudne - to zostaną z nami do końca życia. Teraz trochę za tym tęsknię. Trochę mam tak, że oglądając odcinki, chciałabym wrócić, ale na chwilę - mówiła Andziaks. - Przeszliśmy ten program od początku do końca i nie czujemy niedosytu - dopowiedział Luka.

Zwycięzcy dali się poznać widzom jako zgrane małżeństwo, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała ich o przepis na udany związek. - Wbrew pozorom my jesteśmy bardzo wybuchową parą i bardzo często się kłócimy, ale uważam, że to jest dobre, bo wszystko sobie wtedy powiemy, co chcemy i zaczynamy z nową kartą. Natomiast muszę przyznać, że to było dla mnie wielkim zaskoczeniem - w Azji nie pokłóciliśmy się ani razu - wyjawiła finalistka.

Jakie słabości udało im się pokonać? Czy stresowali się obecnością kamer? Zobacz materiał wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości