zwycięzcy

  Za nami rozdanie Orłów, czyli Polskich Nagród Filmowych. Podczas gali wielu twórców i artystów wyraziło solidarność z Ukrainą. Kto otrzymał "polskiego Oscara"? Jaki film bezapelacyjnie zwyciężył? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Czy oglądali odcinki emitowane w telewizji?

  Za nami wielki finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Dwie pary - Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz - walczyli o zwycięstwo. Byli uczestnicy programu zadecydowali większością głosów, kto bardziej zasługuje na wygraną.

  Zakończenie 5. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo fani programu dowiedzą się, które pary weszły do finału i kto stanie ze złotą kulą na ścieżce lojalności.

  Za nami ogłoszenie wyników konkursu głównego 15 edycji Festiwalu Mastercard OFF Camera. Który film zwyciężył? Jaka polska produkcja okazała się najlepsza? Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Żak i Martą Szarzyńską w Dzień Dobry TVN.

  - Stać was na rachunki? - pytają internauci.

  Ceremonia przyznania Złotych Globów 2022 wyglądała zupełnie inaczej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie było uroczystej gali, czerwonego dywanu, gwiazd ani fotoreporterów. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach ogłoszono w mediach społecznościowych. Kto zdobył nagrody?

  "Chcieliśmy zarazić wszystkich tą pasją".

  "To nie była zemsta".

  Który polski artysta został doceniony?

  Do tej pory tylko trzy osoby w Polsce doszły do pytania finałowego w "Milionerach" i udzieliły prawidłowej odpowiedzi. Po raz pierwszy dokonał tego w 2010 roku Krzysztof Wójcik, a następnie Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka. Pamiętacie ich historię?

  Gala rozdania Fryderyków 2021 odbyła się w czwartek, 5 sierpnia 2021 roku w Szczecinie. Nagrody zostały wręczone już po raz 27., a przyznano je w 22 kategoriach: trzech w muzyce jazzowej oraz 19 w muzyce rozrywkowej. Kto triumfował? Zobacz pełną listę zwycięzców Fryderyków 2021.

  Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Finał "Hotel Paradise 3" z pewnością przejdzie do historii. Przez 15 tygodni widzowie zasiadali przed telewizorami, by dowiedzieć się, kto wygra program. Tym razem nie były ważne miłość i pieniądze, a przyjaźń. - Ludzie mieli na początku skwaszone miny i ponoć były stany przedzawałowe - mówił w Dzień Dobry TVN zwycięzca programu.

  Marietta Witkowska, Krzysztof Ducki (Chris), Beata Postek (Ata) i Artur Sargsyan są zwycięzcami poprzednich edycji programu "Hotel Paradise". Co u nich słuchać? Postanowiliśmy to sprawdzić przy okazji finału 3. sezonu popularnego show.

  "Czarne charaktery, ale z ogromnym sercem" - tak w Dzień Dobry TVN powiedziała o nich Dorota Wellman. Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz to zwycięzcy "Azja Express 2". Czy udział w programie wpłynął na ich relację? Planują wrócić do Indii? I na co postanowili przeznaczyć wygraną?

  Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zwycięska para pierwszej edycji programu "Azja Express", opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN m.in. o tym, co dał im udział w programie. Czy popularność im ciąży? Z czego tłumaczył się w Dzień Dobry TVN Michał Żurawski i czy nie żałuje, że na swojego kompana w podróży wybrał Ludwika Borkowskiego? Co o ich "związku" mówi Ludwik? Czy nie obawiają się ceny, jaką będą musieli zapłacić za udział i zwycięstwo w "Azja Express"?