Kinga Rusin

  Pola Lis padła ofiarą wyjątkowo okropnego telefonu z groźbami śmierci. O sprawie poinformował jej tata, Tomasz Lis. 26-latka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl krótko, aczkolwiek dosadnie skomentowała sprawę. Liczy tylko na jedno - sprawiedliwość.

  Kinga Rusin po 6 miesiącach przebywania na Malediwach poinformowała na swoim Instagramie, że czas poszukać nowego zakątka na świecie. Możliwe, że wcale nie zamierza wrócić do Polski. Dlaczego zatem zdecydowała się opuścić archipelag?

  Kinga Rusin po raz kolejny pokazała, że ma wielkie serce. Gwiazda na każdym kroku pokazuje fanom, że warto pomagać i nie być biernym wobec krzywdy innych. Teraz zdecydowała się wesprzeć pielęgniarki i położne walczące z COVID-19. - Dziękujemy, to miło, że ktoś o nas pamięta i docenia naszą pracę, bo nie często się to zdarza - napisała jedna z nich.

  Jakub Żulczyk, autor "Ślepnąc od świateł", skrytykował Kingę Rusin za jej polityczne posty. Dziennikarka odniosła się do jego słów. - Jeśli te moje działania są odklejone, elitarne i niesmaczne, to... zachęcam do naśladownictwa! – napisała.

  Kinga Rusin od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd w Polsce. Świeżo upieczono pięćdziesięciolatka wzorowo łączy życie zawodowe z prywatnym. Jest wierna swoim zasadom, czym inspiruje innych.

  Błękit nieba bez jednej chmurki, pusta plaża, biały piasek i cudowna, krystalicznie czysta woda. W takich rajskich okolicznościach spędza czas Kinga Rusin. Dziennikarka, która od jakiegoś czasu przebywa i pracuje na Malediwach, pochwaliła się w sieci zdjęciem z plaży. Moment, gdy daje susa do oceanu, wzbudził uznanie internautów. Fani są pod wrażeniem jej nienagannej figury.

  Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zostało opublikowane. 22 października 2020 r. sędziowie uznali, że prawo do usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą. Publikacja uzasadnienia po blisko stu dniach od ogłoszenia decyzji TK wywołała kolejne uliczne protesty. Głos w tej sprawie zabrało także wiele gwiazd.

  Kinga Rusin, Monika Olejnik i Katarzyna Dowbor padły ofiarami internetowego oszusta. Od niedawna w sieci krąży fałszywa reklama z udziałem pań. Była gospodyni Dzień Dobry TVN postanowiła zareagować.

  Kinga Rusin lubi podróżować i chętnie dzieli się fotografiami z różnych zakątków świata. Tym razem dziennikarka postanowiła opuścić tymczasowo Polskę i przeniosła się z biurem na malutką wyspę na Oceanie Indyjskim. Z kim tam poleciała i co robi?

  Ostatnio Michała Piróga wzięło na wspominanie i archiwalnymi fotografiami raczy swoich fanów na Instagramie. Jednak nie są to zwykłe zdjęcie, bo na każdym z nich pozuje z osobą ze świata show-biznesu. Na jednym znajduje się Kinga Rusin, a na drugim?

  Boże Narodzenie w tym roku przebiegać inaczej niż zwykle. Święta będą mniej huczne, kameralne, spędzane w mniejszym gronie. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Także świąteczne prezenty w wielu przypadkach będą nietypowe. Na niezwykły gest zdecydowała się Kinga Rusin, która hojnie wsparła organizacje kobiece.

  Od sierpnia Kinga Rusin nie jest już prowadzącą Dzień Dobry TVN, to jednak nie jedyna duża zmiana w jej życiu, która zaszła w 2020 roku. Jak się okazuje, dziennikarka nie mieszka już w Warszawie. W jednym z wywiadów zdradziła, gdzie postanowiła się przenieść.

  Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji Polki i Polacy wyszli na ulice w całym kraju, by walczyć o prawa kobiet. Kinga Rusin dołączyła do protestujących i wsparła finansowo organizacje: Strajk Kobiet, Dziewuchy Dziewuchom, Centrum Praw Kobiet i Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

  Kinga Rusin i Marek Kujawa obchodzą 10-lecie związku. Z tej okazji dziennikarka wrzuciła do mediów społecznościowych urocze zdjęcia z partnerem i opatrzyła je komentarzem, z którego wynika, że jest niezwykle szczęśliwą kobietą.

  Kinga Rusin ogłaszała powrót do telewizji, Tatiana Okupnik odeszła z Blue Cafe, nieudany występ Mandaryny w Sopocie, głośna okładka państwa Ibiszów, za duże spodnie Marcina Prokopa. O tym m.in. donosiły media w 2005 roku, czyli w czasie, kiedy na antenie pojawiło się Dzień Dobry TVN. Z okazji 15-lecia naszego programu do archiwalnych gazet zajrzał Mateusz Hładki.

  Kinga Rusin żegna się z Dzień Dobry TVN po 15 latach owocnej pracy. W tym czasie dziennikarka miała okazję przeprowadzić w studiu programu setki rozmów oraz stworzyć wiele inspirujących reportaży. Podczas ich realizacji spotkała się ze znanymi i cenionymi osobami, jak chociażby Krzysztof Penderecki czy Tomasz Gollob. Wróćmy pamięcią do tamtych chwil.

  Kinga Rusin była prowadzącą Dzień Dobry TVN przez 15 lat. Dziennikarka od samego początku zdobyła serca widzów, przeprowadziła mnóstwo inspirujących wywiadów i przygotowała setki reportaży. Wraz z rozpoczęciem nowego etapu w życiu - koleżanki i koledzy z programu postanowili powspominać wspólne chwile i podziękować Kindze za przyjaźń, profesjonalizm i pomoc.

  Kinga Rusin była w Dzień Dobry TVN prowadzącą przez 15 lat, od samego początku. Przygotowała wiele fantastycznych reportaży i przeprowadziła setki wywiadów. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wyzwania zawodowe!

  Kinga Rusin nie ukrywa, że sport jest jej ogromną pasją. Dziennikarka często publikuje zdjęcia z urlopu na nartach czy desce. Teraz jednak zaskoczyła swoich fanów - na mediach społecznościowych udostępniła fotografię w bikini. Jesteśmy pod wrażeniem - sylwetka godna pozazdroszczenia!

  Międzynarodowy Dzień Przyjaźni to coroczne święto obchodzone 30 lipca. Jest to doskonały pretekst dla uczczenia bliskich nam osób. Z okazji tego wyjątkowego dnia stworzyliśmy zestawienie gwiazd, które udowadniają, że prawdziwa przyjaźń istnieje, nawet w show-biznesie. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście.

  Plaża, słońce i szum wody to dla wielu osób synonimy letniego wypoczynku. Pełnię sezonu urlopowego wykorzystują również polskie gwiazdy, które chętnie dzielą się wakacyjnymi zdjęciami ze swoimi fanami. Sprawdź, gdzie w tym roku wypoczywają celebryci.

  Kasia Sokołowska, podobnie jak większość Polaków, w tym roku spędza wakacje w Polsce. Jurorka "Top Model" wypoczywa na Mazurach. Cieszy się tam powolnym życiem, miłym towarzystwem i dobrym jedzeniem. Pyszne danie przyrządziła specjalnie dla niej Kinga Rusin. Zobacz, co prowadząca Dzień Dobry TVN ugotowała swojej przyjaciółce.

  Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.

  Letnie kurorty, słoneczna pogoda, lekka kuchnia, wakacyjna atmosfera, Projekt Plaża. Dziesięć weekendów i dziesięcioro prowadzących to wszystko w Dzień Dobry Wakacje. Na program z plenerowego studia zapraszamy w każdy weekend od 9.00 do 11.30. Sprawdź, co przygotowaliśmy na lato.

  Agnieszka Woźniak-Starak po traumatycznych przeżyciach z zeszłego roku powoli odnajduje ukojenie i spokój. Dziennikarka wyjechała z Warszawy do stadniny Ferensteinów w Gałkowie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swoją „dziewczyną”. W to samo miejsce udała się także Kinga Rusin.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN Lenny Kravitz. Tylko u nas o pieniądzach, muzyce i ukochanej mamie. Następnie Tomasz Ciachorowski i kobiety jego życia. Aktor wraz siostrami w sentymentalnej podróży do dzieciństwa. W programie także Trojanowska, Jabłczyńska i Skiba o tym, co im dało harcerstwo. Bądźcie z nami!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Piotr Kraśko miał pracowite wakacje, ponieważ przygotowywał program, który trafi na antenę w listopadzie. O czym będzie ten program? Jak wakacje spędziła Kinga Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co Kinga i Piotr powiedzieli Agnieszce.

  Dokładnie trzynaście lat temu ruszył pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN. Prowadzili go Kinga Rusin i Marcin Meller. Nie obyło się bez drobnych wpadek. Jakich? Zobaczcie! :)

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś fenomenalny duet - Tom Odell i Alice Merton. Jak Wam się podoba ich utwór - "Half As Good As You"?