Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  Błękit nieba bez jednej chmurki, pusta plaża, biały piasek i cudowna, krystalicznie czysta woda. W takich rajskich okolicznościach spędza czas Kinga Rusin. Dziennikarka, która od jakiegoś czasu przebywa i pracuje na Malediwach, pochwaliła się w sieci zdjęciem z plaży. Moment, gdy daje susa do oceanu, wzbudził uznanie internautów. Fani są pod wrażeniem jej nienagannej figury.

  Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zostało opublikowane. 22 października 2020 r. sędziowie uznali, że prawo do usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą. Publikacja uzasadnienia po blisko stu dniach od ogłoszenia decyzji TK wywołała kolejne uliczne protesty. Głos w tej sprawie zabrało także wiele gwiazd.

  Od sierpnia Kinga Rusin nie jest już prowadzącą Dzień Dobry TVN, to jednak nie jedyna duża zmiana w jej życiu, która zaszła w 2020 roku. Jak się okazuje, dziennikarka nie mieszka już w Warszawie. W jednym z wywiadów zdradziła, gdzie postanowiła się przenieść.

  Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN Lenny Kravitz. Tylko u nas o pieniądzach, muzyce i ukochanej mamie. Następnie Tomasz Ciachorowski i kobiety jego życia. Aktor wraz siostrami w sentymentalnej podróży do dzieciństwa. W programie także Trojanowska, Jabłczyńska i Skiba o tym, co im dało harcerstwo. Bądźcie z nami!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Piotr Kraśko miał pracowite wakacje, ponieważ przygotowywał program, który trafi na antenę w listopadzie. O czym będzie ten program? Jak wakacje spędziła Kinga Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co Kinga i Piotr powiedzieli Agnieszce.

  Dokładnie trzynaście lat temu ruszył pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN. Prowadzili go Kinga Rusin i Marcin Meller. Nie obyło się bez drobnych wpadek. Jakich? Zobaczcie! :)

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.